Новости > Лісова охорона в котре звертається до мешканців міста

Лісова охорона в котре звертається до мешканців міста


7 липня, 10:53.
Лісова охорона в котре звертається до мешканців міста

Лісова охорона в котре звертається та рекомендує мешканцям міста Цюрупинська та гостям нашого міста, району в період високої пожежної безпеки, забороняється відвідувати лісові масиви, аби не допустити пожежі в лісі.

Задля посилення охорони лісу від пожеж з проведяться спільні рейди лісовою охороною з працівниками РВ УМВС та УДСНС по охороні лісових насаджень. Щомісячно складаються та погоджуються з Цюрупинським РВ УМВС та Цюрупинським УДСНС графіки проведення спільних рейдів в лісових масивах підприємства. Станом на 01 липня 2014 року було проведено 47 рейди, участь в яких брали 2 рази спеціалісти РВ УМВС та 11 разів спеціалісти УДСНС. Під час проведення рейдів було складено 25 протоколів по ст..77 (без участі представників РВ УМВС та УД СНС).

За кожним фактом виникнення лісових пожеж та пожеж на території інших користувачів підприємством щоразу направляються заяви до Цюрупинського РВ УМВС щодо проведення оперативних робіт та встановлення винних осіб. Дані заяви знаходяться на розгляді, так як жодної відповіді підприємству не надходило про закриття справ.

Пам’ятайте, що відвідування населенням, в’їзд до лісів транспортних засобів у період високої та надзвичайної пожежної небезпеки та розведення вогнища у лісі суворо заборонено! Якщо ви порушили це правило і розпалили вогнище не залишайте його без нагляду. Коли залишаєте місце відпочинку, обов’язково заливайте вогнище водою або засипайте піском, переконайтесь, що вогонь повністю загашено.

Пам’ятайте, що лише висока культура поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки дозволить врятувати безцінні ліси Херсонщини.

Інженер з охорони та захисту лісу Хомченко Ю.М.
Вернуться назад