Новости > Лісова пожежа, що виникла поблизу с. Костогризово, ліквідована

Лісова пожежа, що виникла поблизу с. Костогризово, ліквідована


6 серпня, 10:23.
Лісова пожежа, що виникла поблизу с. Костогризово, ліквідована

З обідньої пори 2 серпня рятувальники разом із працівниками лісомисливського господарства гасили пожежу, що виникла у 4-х кварталах Цюрупинського лісництва поблизу с. Костогризово. Погодні умови – спека у парі з сильними поривами вітру – значно ускладнювали гасіння. Битва з вогнем тривала більше 3-х діб. 4 серпня о 16:45 пожежа локалізована. 5 серпня о 09:00 ліквідована.

Площа пожежі за даними обласного Управління лісомисливського господарства складає 300 га., із них 30 га верхового на території 36,37, 38, 39 кварталах Костогризівського лісництва та біля 100 га низового лісу на інших землях.
Область надалі потерпає від найвищого 5 класу пожежонебезпеки. Це відразу позначилось на кількості пожеж в екосистемах. Станом на 6 серпня їх кількість становить – 316, зокрема в лісах – 92. Лише за останню добу 5 серпня виникло 5 пожеж у лісах на незначних площах.

Зневажливе ставлення до правил пожежної безпеки, недбале поводження з вогнем призводять до збільшення кількості лісових пожеж, які можуть перерости в стихійне лихо. Це завдасть великої шкоди не тільки народному господарству, але й екології. Саме тому рятувальники закликають неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, особливо в лісових зонах, не розводити багаття у лісах та поблизу них. Лише висока культура поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки здатні позбавити від наслідків, завданих пожежею.

Управління ДСНС України у Херсонській області
Вернуться назад