Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

День захисту дітей у Олешках (відео)

-->
День захисту дітей у Олешках (відео)

1 червня в день захисту дітей на центральній набережній міста вперше відбулися міжрайонні спортивні змагання серед дошкільнят. Організували й провели змагання Цюрупинська міська рада та районний відділ освіти.

Розпочались змагання з показового виступу дошкільнят, представлення капітанами команд та проголошення девізів. У витривалості та швидкості змагалися дошкільнята команд ДНЗ №2 Цюрупинської міської ради "Світлячок", ДНЗ Голопристанської міської ради «Капітошка», ДНЗ Виноградовської сільської ради «Барвінок», ДНЗ Добропільської сільської ради «Козачата», ДНЗ Раденської сільської ради «Чемпіони» та ДНЗ Бехтерської сільської ради «Дружба».

Всі шість команди складалися з 10 учасників. Спортивно - ігрова програма налічувала 4 естафети та конкурс капітанів, в яких маленькі учасники показували свої здібності, а їх вболівальники активно підтримували бурхливими оплесками. Усі учасники та присутні отримали чимало позитивних емоцій. Наприкінці заходу журі оголосило переможців, а учасники отримали призи від міського голови Дмитра Воронова.

Основною метою таких змагань є залучення дітей до фізичної культури та спорту,а також покращення їх фізичного стану за допомогою спеціальних вправ та рухової активності, адже рух - це життя, а діти - наше майбутнє!
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter

-->


влажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО