Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Роз'яснення щодо роботи комунальних служб міста Олешки в зимовий період (відео)

-->
Роз'яснення щодо роботи комунальних служб міста Олешки в зимовий період (відео)

Для утримання доріг та тротуарів в зимовий період, а саме: розчищення їх від снігу та посипання протиожеледними сумішами, виконавчим комітетом Олешківської міської ради було укладено договір з ТОВ «Чисте-місто».

Вказаний договір укладено на обслуговування (утримання) об’єктів з найбільшою прохідністю, у зв’язку з чим основну увагу зосереджено на розчищенні проїжджої частини центральних вулиць міста, доріг, по яким рухається міський громадський транспорт, тротуарам центральних вулиць, скверам, де більше відпочивають городяни.

Зауважимо, що в реаліях сьогодення, через обмеженість фінансових можливостей міського бюджету, охопити прибиранням ВСІ дороги та МІСЦЯ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ міста не є можливим.
Пропонуємо Вашій увазі 2 відео, як виглядають об’єкти (дороги/тротуари), які були визначені вказаним вище договором, та дороги, які, на жаль, не увійшли до переліку цих об’єктів.

Обслуговується згідно договору:


Не обслуговується:


Додатково зазначимо, що міська інспекція з дотримання правил благоустрою постійно проводить роз’яснювальну роботу з приватними підприємцями, установами, організаціями, ОСББ та підприємствами які надоють послуги з утримання багатквартирних будинків, щодо обов’язковості дотримання вказаних вище правил благоустрою міста, вимагаючи розчищати прилеглу територію від снігу.

Крім того, міська влада звертається з прохання і до мешканців приватного сектору проявляти свою свідомість та активну громадську позицію, долучаючись до розчищення доріжок біля своїх будинків, адже тільки спільними зусиллями ми можемо зробити наше місто більш комфортним та безпечним!

З свого боку влада і надалі робитиме все можливе для забезпечення нормальних умов для життя та пересування містом під час складних погодних умов, але без Вашої особистої участі та допомоги зробити це дуже складно!

Оцените статью: 
-8
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter

-->


влажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО