Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Будущее бездомных собак в Олешках (видео)

-->

Будущее бездомных собак в Олешках (видео)

Все мы знаем, что в Олешках, да и во всех других городах Украины, очень остро стоит вопрос с бездомными животными.

 

Собаки не виноваты в том, что недобропорядочные хозяева их бросают, выгоняют из дому, "завозят" и т.д. Далее природа берет верх! Оставшиеся на улице животные разможаются, защищают территорию обитания, пытаются добыть себе пищу и просто-напросто выжить. В результате, такое отношение к животным стало настоящей проблемой для Олешек!

 

Усугубляется все это еще и тем фактором, что законодательно механизм контроля численности бездомных собак, мягко говоря, не урегулирован и потому многие местные советы (в том числе и наш), стоят перед сложной дилеммой по поиску оптимального и законного решения данной проблемы.

 

Напомним, что одним из пунктов предвыборной программы мэра нашего города был именно пункт о «бездомных животных». Потому мы обратились за комментарием к Дмитрию Воронову:

 

Раніше я вже розповідав представникам вашого видання, щодо складності вирішення даного питання. Ми намагались це робити і з депутатами міської ради, і з представниками громадських організацій, і з благодійниками, але законодавчо механізм досить складний та остаточно неврегульований. В нас немає проблеми із фінансуванням, немає проблеми із бажанням вирішувати це питання. Дійсна проблема сьогодні - це відсутність результативного, гуманного та законного механізму!

 

За моїм дорученням, після проведення відповідної роботи, фахівці виконавчого комітету опрацювали багато можливих варіантів, відвідали багато інших міст (вивчаючи їх досвід), але вони таки знайшли необхідний варіант вирішення проблеми, який повністю мене задовольняє. Щиро сподіваюсь, що жителі Олешок та депутати міської ради його теж його підтримують, адже ми вже вивчили комерційну пропозицію від можливих виконавців, отримали від них договір, попередньо замовили послугу на грудень місяць цього року і найближчим часом мною буде підготовлено відповідний проект рішення для розгляду на сесії. Вірю, що скоро в нашому рідному місті стане менше ще на одну болючу проблему!, - проинформировал Дмитрий Воронов.

 

Смотрим видео ниже о том, кто и как будет заниматься данной проблемой в Олешках!

 

Оцените статью: 
-2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter

-->


влажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО