Видео > Театралізоване новорічне дійство "Диво для Насті" (відео)

Театралізоване новорічне дійство "Диво для Насті" (відео)


26 грудня, 01:20. Діти завжди чекають на своє улюблене свято – Новий Рік. Очікування його роблять передсвяткові дні чарівними та казковими. А казка… Скільки привабливого, захоплюючого в цьому слові як для дітей, так і для дорослих. Адже казка – це чари, незвичайні перетворення, багато несподіванок, щось таємниче, а найголовніше – неодмінно щасливий фінал.

Саме такою і постала перед дітьми наповнена яскравими кольорами та чудесами казка «Диво для Насті», яку приготували для малят творчі колективи Цюрупинського Центру культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка. Треба було бачити переповнені емоціями щасливі обличчя маленьких глядачів, яких, до речі, у залі зібралося чимало. Це і вихованці комунальних закладів Херсонської обласної ради – Цюрупинської спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Цюрупинського дитячого будинку-інтернат, і учні місцевих шкіл та гімназії, діти-інваліди, сироти та діти позбавлені батьківського піклування. І це була найвища нагорода для тих, хто влаштував їм новорічне свято.

Театралізоване новорічне дійство "Диво для Насті" (відео)

Як ведеться у кожній казці: добро завжди перемагає зло. І на нашому новорічному святі Герда та Кай перемогли злу Снігову королеву, розтопивши її льодяне серце своїм палким коханням. Саме цю захоплюючу історію розповіла бабуся маленькій Насті, яка як і кожна дитина в новорічну ніч чекає на диво. І все в нашій дивовижній історії закінчилось щасливо.

І на новорічне свято завітав справжній Дід Мороз зі Снігуронькою, які привітали усіх з наступаючими святами.

Талант та щирість юних акторів, дивовижні костюми, цікаві декорації та чарівні художні номери не просто привертали увагу глядача, а захоплювали і давали можливість усім поринути у новорічну казку. А найкращим подарунком для всіх присутніх став чудовий новорічний настрій.

Посмішки так і сяяли на обличчях дітлахів. Свято запалило вогники надії та віри в чудеса в очах дітей та їх батьків! Кожен з них пішов додому заряджений новорічним настроєм в очікуванні чудес та справдження мрій.


Вернуться назад