05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Олешківський РС ДСНС


Державна служба України з надзвичайних ситуацій


Навчання в Цюрупинський районній лікарні (фото)

27 березня у комунальному закладі «Цюрупинська центральна районна лікарня» за участю співробітників Цюрупинського районного сектору Головного управління ДСНС України у Херсонській області проведені спеціальні навчання.

Навчання в Цюрупинський районній лікарні (фото)

Темою навчань є забезпеченню діяльності об’єкту, виконанню прямих функцій та захисту працівників і хворих, що перебувають на лікуванні у стаціонарі при загрозі нападу терористів та проведенні бойових дій.

В ході навчань відпрацьовувались питання організації оповіщення і збору керівного та командно-начальницького складу формувань цивільного захисту клінічної лікарні та особового складу, який входить до формувань цивільного захисту закладу. Відпрацьовано дії працівників і хворих при отриманні інформації за сигналом «Увага всім» та «Повітряна тривога».

Навчання в Цюрупинський районній лікарні (фото)

Зважаючи на відсутність у лікарні захисної споруди, під укриття обладнано підвальні приміщення. В пристосованому укритті передбачено як укриття персоналу так і забезпечення діяльності при бойових діях. Облаштовано сортувальний пункт по прийому потерпілих, операційну, приймальне, реанімаційне, гінекологічне, інфекційне, та інші відділення закладу. Забезпечили установу резервними видами електроживлення та аналоговими засобами освітлення. Практично відпрацьовано питання прийому потерпілих із карет швидкої допомоги до сортувального пункту, надання першої допомоги та направлення за характером уражень.

Навчання в Цюрупинський районній лікарні (фото)

При проведенні навчань було перевірено питання взаємодії з Цюрупинським районним сектором ДСНС. Рятувальне відділення, за викликом чергового по лікарні, прибуло на гасіння умовної пожежі та надало допомогу у забезпеченні лікарні резервним електроживленням.

Навчання в Цюрупинський районній лікарні (фото)

Усвідомлюючи високий обов’язок перед громадянами, керівництво та персонал закладу дуже відповідально поставились до підготовки та проведення навчань. Цюрупинські медики підтвердили свою готовність до виконання своїх обов’язків у кризових ситуаціях. Тренування пройшли без збоїв, методично та розплановано. Бажаємо керівництву та персоналу щоб знання та вміння здобуті під час навчань не знадобились їм у практиці.

Анна Перерва
головний фахівець Цюрупинського РС
ГУ ДСНС України у Херсонській області
Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Кофе для похудения
Дата: 20.02.2020 10:31


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО