Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківський РС ДСНС


Державна служба України з надзвичайних ситуацій


Чотириста кілометрів на шляху до порятунку

Незначні опади не дають змоги розпочатися «сезону тихого полювання» на Херсонщині. Однак громадян не зупиняє відсутність грибів у лісах. Із позитивним висновком завершилися для рятівників міста Олешки вихідні. Із лісового полону вдалося врятувати дев’ять осіб, серед яких двоє дітей.
Першим до ДПРЧ - 21 близько 17 години 27 жовтня надійшов виклик від туристичної групи м. Южний Одеської області. Група туристів вже збиралися від’їздити додому, коли помітили відсутність однієї з туристок. Оперативна група на чолі з начальником частини менше ніж за годину знайшли в лісовому масиві поблизу села Раденськ замерзлу та заплакану шанувальницю «тихого полювання».
Наступним цього ж вечора надійшов виклик від цілої родини, що втратили орієнтири поблизу селища Нова Маячка. Завдяки рятівникам за дві години родина із дитиною вже прямувала додому.
Найрезонанснішими виявилися пошуки родини із дворічною дитиною. Близько 21 години громадяни повідомили що загубилися в лісі. Із розповіді вдалося з’ясувати що люди перебувають на території найбільшої в Європі пустелі. Відсутність орієнтирів, темний час доби, перемінні опади – стали важкою стіною на шляху порятунку. За викликом до пустелі направлено 18 осіб особового складу Олешківського районного сектору та три одиниці допоміжної техніки. Пошуки продовжувалися більше п’яти годин, чотириста кілометрів подолано на шляху до загублених. Ще дві з половиною години знадобились на подолання шляху з лісу до автошляху де їх чекали рідні. О п’ятій ранку пошукова операція завершилася перемогою. Подарунком для рятувальників став порятунок дворічної дівчинки. Лише наявність телефонного зв’язку та особистого автотранспорту горе-грибників допомогли їм залишитися живими вночі в найбільшій пустелі Європи.
Варто зазначити що в жодному з випадків люди не знайшли грибів. Але всі запевняли – більше до лісу ні ногою.
Отож вирушаючи до лісу обов’язково беріть із собою наступні речі:
- мобільний телефон із батареєю зарядом на 24 години;
- плащ від дощу;
- сірники та сухий спирт (у дощову погоду розпалити вогнище майже неможливо);
- теплий одяг;
- вода та продукти харчування;
- ліхтар.
Перебуваючи в лісі уникайте відкритих територій без лісових насаджень! Якщо ви втратили орієнтування – вийдіть на просіку та знайдіть стовпчик із цифрами на ньому. Зателефонуйте за номером 101 та повідомте місце де ви зайшли до лісу та номери стовпчика біля якого знаходитесь – в подальшому Ваш порятунок це справа фахівців.

Анна Перерва
Олешківський РС
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО