Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


«Козачка» на Київщині

19-20 вересня 2015 року у місті Гостомель Київської області відбувся VIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс аматорської творчості «Пісенні візерунки».

Засновник та організатор фестивалю – культурно-оздоровчий центр «Цитадель» за підтримки Національної всеукраїнської музичної спілки, Національної хореографічної спілки України, Українського центру культурних досліджень.

Фестиваль проходив в рамках творчого проекту «Відродження починається з духовності», метою якого є збереження та подальший розвиток пісенного та хореографічного спадку українського народу, розширення музично-просвітницької діяльності аматорських колективів та окремих виконавців, залучення їх до активної участі у культурному житті держави.

У фестивалі взяли участь 48 колективів з 14 областей України. Херсонщину на цьому заході представляв народний ансамбль народної пісні «Козачка» Козачелагерського СБК під керівництвом Раїси Осадчої. Нещодавно цей колектив підтвердив почесне звання «народний аматорський» на звітному концерті Цюрупинського району «Як Київська Русь Україною стала», що відбувся в березні 2015 року у Цюрупинському Центрі культури та дозвілля ім. Т. Г. Шевченка.

Колектив блискуче виступив на конкурсі «Пісенні візерунки» та був запрошений на гала–концерт з одним із представлених номерів. Проте під час перерви голова журі конкурсу Заслужений працівник культури України, професор Київського національного університету культури і мистецтв м.Києва Андрійчук П.О. почув пісню «Козачі Лагері – моє село», яку у теплій дружній атмосфері співала Козачка. Ця пісня так йому сподобалась, що він запропонував виконати її на закритті фестивалю.

«Козачка» на Київщині

Під час виступу нашим аматорам стоячи аплодували не тільки члени журі, а і вся зала.

Додому народний ансамбль народної пісні «Козачка» привіз Диплом ІІ ступеню у номінації «Ансамблі народної пісні», Грамоту Національної Всеукраїнської Музичної Спілки та Подяку керівнику колективу Раїсі Осадчій.

«Козачка» на Київщині
«Козачка» на Київщині

Ми пишаємося тим, що в такий важкий для всієї країни час виступ народного ансамблю народної пісні «Козачка» та презентація нашого району на Всеукраїнському рівні став можливий завдяки небайдужим мешканцям, землякам цього чудового колективу.

Оцените статью: 
+5
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО