Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


Мітинг, присвячений Дню Соборності України.

Щороку 22 сiчня увесь український народ iз вдячністю згадує тих героїв, якi боролися за об’єднання всiх нацiонально-демократичних сил українства, хто словом i ділом намагався вiдродити незалежну Соборну Українську державу. Ідея всеукраїнської єдності формувалася ще з часів Київської Русі, Галицько-Волинської держави, визвольної війни під проводом Богдана Хмельницького, Гетьманщини.

Протягом віків численні вороги, ніби змовившись, тільки те й робили, що шматували землі України, топтали простори, грабували багатства, терзали серце і душу рідної матінки-землі. Проте завжди знаходились славні герої, які відчайдушно приходили на перший поклик неньки України.

Реалiзувалась ця мрiя внаслiдок української революцiї 1917- 1920 рокiв, пiд час якої з великою силою розкрилися свободолюбство i нацiональний дух українського народу, утворилися двi демократичнi держави - Українська Народна Республiка та Західноукраїнська Республiка.

Цей договір увійшов в нашу сучасну історію як «Акт злуки» і 22-го січня 1919-го року він був публічно оприлюднений в Києві на знаменитій Софійській площі.

Велика, багата і прекрасна земля наша Українська. Здавна чарувала вона мандрівників та гостей своєю красою й багатством, приваблювала величними містами й мальовничими селами, світло-блакитними небесами й золотими нивами. І завжди кожен прибулець знаходив тут і гостинний стіл, і привітне слово, і допомогу. Тому так багато різних народів живуть на нашій землі: греки і вірмени, євреї і болгари; гагаузи і поляки; китайці й білоруси – представники більше ста національностей. І всіх Україна називає своїми дітьми, і для всіх, хто любить і шанує нашу Державу, у нас вистачає і щирого, привітного слова і дружнього почуття.

22 січня в нашій країні відзначається День Соборності та Свободи України.

«Соборна Україна – це великий обов’язок і велика відповідальність, - писав колись Михайло Грушевський, - залізні, не ухвальні обставини продиктували українській демократії цей рішучий крок.»

І вони вимагають від кожного українця надзвичайної уваги, напруження всіх духовних і фізичних сил.

З нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України 22 січня 2016 року біля погруддя Т.Г.Шевченка зібрались представники влади, громадських організацій, жителі міста.

В народі кажуть: без минулого немає майбутнього. У кожного народу є своя історія. Українська історія – це історія мужнього народу, що віками боровся за свою волю та щастя.

Під звуки невмирущої «Реве та стогне Дніпр широкий» заступник голови Цюрупинської районної державної адміністрації Макаренко Наталія Анатоліївна та міський голова Воронов Дмитро Миколайович поклали квіти до погруддя Кобзаря.

Мітинг, присвячений Дню Соборності України.
Мітинг, присвячений Дню Соборності України.

Соборність – це символ. Символ боротьби за волю. Порозуміння між людьми. І часточка надії і віри у майбутнє. Тож ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею, мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків , оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

Мітинг, присвячений Дню Соборності України.
Мітинг, присвячений Дню Соборності України.
Мітинг, присвячений Дню Соборності України.
Оцените статью: 
-7
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО