05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


Виставка у Цюрупинському районному краєзнавчому музеї до Дня пам'яті Героїв Крут

Дев’яносто вісім років тому історія України закарбувала на своїх сторінках символ Крут, який став невід’ємною складовою пам’яті українського народу. 29 січня 1918 р. поблизу залізничної станції Крути на захист держави проти майже п’ятитисячної більшовицької навали стали 300 молодих курсантів військової школи, студентів і гімназистів. З метою вшанування подвигу українських юнаків, які героїчно боронили Вітчизну у бою під Крутами та виховання у громадян патріотизму, гордості за героїчне минуле та сьогодення українського народу у Цюрупинському районному краєзнавчому музеї підготовлено виставку до Дня пам'яті Героїв Крут: «Дзвони пам'яті: бій під Крутами».

За матеріалами виставки було проведено 1 екскурсію, яку відвідали члени Територіального центру соціального захисту пенсіонерів. Було присутньо 12 чол.

За матеріалами лекції до Єдиного дня інформування населення на тему: «День пам'яті героїв Крута» проведена бесіда з членами Територіального центру соціального захисту пенсіонерів, всього присутньо 12 чол.

Надано 2 консультації місцевим жителям за темою до Єдиного дня інформування населення: «День пам'яті героїв Крута».

Оцените статью: 
-1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО