Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Вшануємо молодих героїв України

Вшануємо молодих героїв України


29 січня 1918 року відбувся історичний бій під Крутами, який став символом боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Бій під Крутами не мав визначального воєнного значення, але для українського народу він став символом героїзму і жертовності молодого покоління у боротьбі за незалежність України...

Битва під Крутами – один із важливих сюжетів сучасної української історичної пам’яті, який вже давно перестав сприйматись як рядова історична подія.

Тривалий час подробиці Крутянського бою залишалися невідомими і скоріше нагадували міф: проти багатотисячного більшовицького війська український уряд безжально кинув необстріляну молодь – студентів та гімназистів. Вони хоробро билися, але всі загинули у нерівному бою. І лише через багато десятиліть після виявлення окремих документів і публікацію численних спогадів з’явилася можливість відтворити обставини бою.

На цьому тижні в міських бібліотеках Цюрупинська та в Сагівській сільській бібліотеці проходять тематичні виставки «Їх оплакують роси у лузі», «Трагедії, ім’я якої Крути.», «Під Крутами бій, під Крутами кров… Про давню трагедію згадаю знов.», бібліо-меморіал «Крути: і біль, і сум, і вічна слава…». Запрошуємо громадськість відвідати міські бібліотеки.

Ми пишається молодими Героями. Пам’ять про них, як і та велична слава, за яку вони боролися – невмируща. Вічна їм слава…

Джерело: Цюрупинська міськрада

Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"