Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


«Чумацький шлях» об’єднав митців народної музики

Дороговказом для чумаків у їх степових мандрах - зоряною дорогою - служив Молочний Шлях.

Про Чумацький Шлях збереглося багато переказів і легенд. Ніби перші чумаки, їдучи з Криму, позначили дорогу сіллю, яка сипалася з дір в мажарах. Господь переніс соляну дорогу на небеса. З того часу чумаки знали шлях по сіль і додому. Ще вважали, що Чумацький Шлях - небесна дорога для людських душ. Праведні душі летять по цій дорозі в рай, а грішні - до пекла. Слугує Чумацький Шлях і птахам: по ньому вони восени відлітають до теплих країв, а весною повертаються.

14 травня 2016 року у місті Нова Каховка відбувся регіональний фестиваль-конкурс народної музики «Чумацький шлях», який традиційно проходить раз на два роки. Херсонщина вкотре підтвердила свій статус Берегині народних талантів. Яскраве мистецтво самодіяльних колективів об’єднало митців народної музики.

Конкурс – одна з найяскравіших подій у мистецькому житті Херсонщини. Фестиваль проводиться у Новій Каховці і за багато років вже об’єднав митців з Харківської, Миколаївської, Полтавської, Житомирської, Рівненської, Хмельницької та Херсонської областей.

Високий рівень заходу задав яскравий виступ – Народного аматорського колективу «Троїсті музики» Новомаячківського селищного Будинку культури, який гідно представив Цюрупинський район. Своїм запалом, надзвичайною патріотичністю та гармонійним виконанням творів аматори створили атмосферу, яка полонила всіх присутніх. Талановитий колектив справедливо отримав найвищу відзнаку Гран-прі та кубок регіонального фестивалю-конкурсу народної музики «Чумацький шлях».

«Чумацький шлях» об’єднав митців народної музики

Також Цюрупинський район представляв Андрій Мельник, соліст Добросільського сільський клуб, який отримав диплом за участь.

Конкурсанти з надзвичайним ентузіазмом поставились до участі у цьому заході, вдало виконали обрані пісні. Кожен виступ був сповнений великої любові до рідної країни.

Це був не просто конкурс, а справжнє дійство, де жоден із присутніх не залишився байдужим. Виступаючі зачарували глядачів мелодійними піснями про Україну, її мальовничу природу, рідну мову, талановитий народ.
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО