Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


«Ми пам’ятаємо вас, Герої України!»

Щорічно український народ вшановує пам’ять героїв різних історичних подій: Голодомору 32-33років, Битви під Крутами, Бабиного Яру. Віднедавна ми стали свідками ще однієї масової трагедії нашої країни – кривавих подій зими 2013 - 2014 років на Майдані.

На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини 20 лютого оголошено Днем пам’яті Героїв Небесної Сотні.

«Плине кача по Тисині…»… З цієї пісні – неофіційного гімну–реквієму за невинно убієнними активістами Євромайдану розпочався урок–спомин «Ми пам’ятаємо вас, Герої України!», на який працівники районної бібліотеки для дорослих та районної бібліотеки для дітей запросили учнівську молодь.

Стоячи, схиливши низько голови, слухали пісню–гімн учні 9-а класу Олешківської гімназії. Віддаючи шану Героям Небесної Сотні, вбитим у мирний час ХХІ століття, з хвилюванням в голосі ведучі заходу виклали в хронологічній послідовності хід подій, які відбувалися на Євромайдані взимку 2013 – 2014 років.

З сумом та розпачем в очах сприйняли юнаки та дівчата з вуст бібліотекарів зміст віршованих рядків, присвячених загиблим. Напруженою стала атмосфера в залі бібліотеки під час переглядів присутніми відео-кліпів «Так починалася РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ…» та «НЕБЕСНІЙ СОТНІ низько я вклонюся!..», бо кадри відеофільмів відображали криваву картину та загибель людей.

Наче голосно лунали з виставки-інсталяції «Герої ЄВРОмайдану» гасла «Герої не вмирають!», «Слава Україні! Слава Героям!», «Слава НЕБЕСНІЙ СОТНІ!».

Віддавши разом з присутніми дань шани загиблим, ведучі проголосили: «Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилимо голови за них - тих, хто згасли, як зорі!».

Хвилиною мовчання вшанували дорослі та учні пам'ять ГЕРОЇВ та кожен тихо, в душі промовляючи: «Ми пам’ятаємо вас, Герої України!».

«Ми пам’ятаємо вас, Герої України!»
«Ми пам’ятаємо вас, Герої України!»
«Ми пам’ятаємо вас, Герої України!»
«Ми пам’ятаємо вас, Герої України!»
«Ми пам’ятаємо вас, Герої України!»
«Ми пам’ятаємо вас, Герої України!»
Оцените статью: 
-1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО