Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Урок-попередження «SOS у морі Інтернету!»

Життя в Інтернеті так схоже на реальне життя! Тому частіше сучасні підлітки надають перевагу не живому спілкуванню, а спілкуванню у віртуальному світі, бо Інтернет надає дуже багато різних можливостей: можна знайти додаткову інформацію на урок, послухати новинки в музиці, подивитись відеоролики та поспілкуватися з друзями.

Але наскільки безпечний Інтернет і як уникнути небезпеки в Інтернеті, що треба нам про неї знати, а також про тих, хто її спричиняє?

Про це та багато іншого бібліотекар районної бібліотеки для дітей розповіла на уроці-попередженні «SOS у морі Інтернету!», під час якого учні 6-Б класу Олешківської гімназії провели справжнє Інтернет–розслідування СБІ (Служби Безпеки в Інтернеті).

Діти стали на якийсь час детективами, перетворилися на Шерлоків Холмсів і стали виконувати завдання детективної гри Нетикет-дартс.

Юні «детективи» дізналися, як уникнути небезпеки в Інтернеті, ознайомилися з правилами безпечного користування різноманітними послугами соціальних мереж, нормами ввічливого спілкування в мережі, сформували правильне уявлення про толерантну поведінку при спілкуванні та навчилися розрізняти особисте спілкування і публічне.

Проводячи розслідування гімназисти прослухали веселу «Піратську лічилку» та показали свої знання, пов’язані з інформатикою та комп’ютерами під час ерудитхвилинки «Вгадай слово».

А щоб закріпити отриману інформацію, як справжні досвідчені детективи, діти розв’язали онлайн кросворд.

Після зустрічі учні ознайомилися з книжковою виставкою "В тенетах Інтернету", на якій представлені книжкові та періодичні видання в яких можна знайти безліч інформації про безпечний і, водночас, небезпечний віртуальний світ Інтернет!

Урок-попередження «SOS у морі Інтернету!»
Урок-попередження «SOS у морі Інтернету!»
Урок-попередження «SOS у морі Інтернету!»
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"