05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Тетяна Фурсенко


Громадський дiяч, член ГО "Олешкiвський Спас"


Запрошення на відкриття храму УПЦ КП у Цюрупинську

Запрошення на відкриття храму УПЦ КП у Цюрупинську
Чим більше храмів в Україні
Душа світліша у людини.
Добро творити надихає
Ця позолота куполів!
Господь всіх нас благословляє!
Життя любити нам велів.Поки в країні є люди здатні творити добрі справи, така країна приречена перемагати. І якщо люди, не зважаючи на тяжкі часи, не втрачають віру, надію, любов та знаходять сили, кошти і час для побудови храмів, таких людей ніхто не позбавить світлого майбутнього.

Тверда віра, що Господь на стороні правди, що він не покине український народ, який бореться за свободу і незалежність, захищає рідну українську землю від агрессора, надихає на неймовірні вчинки.

Враховуючи ситуацію українцям як ніколи потрібно турбуватися не тільки за фізичний стан, але й велике значення має піклування про стан духовний. І тому підіймаються на нашій землі храми Господні. Їх будують як у великих містах так і в маленьких селах.

Ось і в нашому місті завершується будівництво ще однієї Церкви, Церкви "Різдва Іоанна Хрестителя" УПЦ КП. Відкриття та осв”ячення його відбудеться 5 липня 2015 року о 9-30 годині ранку за адресою: м. Цюрупинськ, вул. Червоноармійська, 107-в (це навпроти ветлабораторії,що біля парку Ліспгоспу).

Відкриття та осв”ячення Церкви „Різдва Іоанна Хрестителя” Української Православної Церкви відбуватиметься за участі Митрополіта Макарія та священників Таврійської Єпархії.

Відкриття храму Господнього це світле свято, а на святі всі намагаються виглядати накнайкраще, тому парафіяни Церкви „Різдва Іоанна Хрестителя” просять одягти (у кого є така можливість) вишиванки щоб ще і ще раз довести що ми є той народ, якого сила ніким подолана ще не була, і зовсім на важливо хто якої національності, і в яку Церкву ми ходимо, головне ми всі живемо в одній неподільній країні, і готові підтримати один одного в усьому. Тож прийдіть до нового храму підтримайте парафіян та разом з багатьма священниками помоліться за Україну, її захисників та за благополуччя своїх сімей.

По вашим діям вам воздасться!

Оцените статью: 
+9
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО