Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Вечорниці у Цюрупинську на підтримку українських військових (фото)

«ТЕПЛОМ СЕРДЕЦЬ ЗІГРІЄМО ЗАХИСНИКІВ ВІТЧИЗНИ».


Під такою назвою проходить акція на підтримку українських військових, започаткована Відділом культури Цюрупинської районної державної адміністрації разом із працівниками закладів культури району.

Символічно, що перше зібрання майстринь та всіх охочих долучитися до акції відбулося 6 грудня о 13.00. у День Збройних Сил України.

У приміщенні Центру культури та дозвілля зібралися мешканці нашого міста. Хотілося, щоб їх було більше. Але велика вдячність тим, хто відклав свої особисті справи і знайшов час для благодійності. І, мабуть, вони не пошкодували. Одні розпускали речі, щоб підготувати матеріал для виробів, інші плели рукавички та шкарпетки. Активну участь у сьогоднішній зустрічі взяли учасники ансамблю народної пісні «Оберіг». Своїми піснями та оповідками вони створили атмосферу українських вечорниць. Три години пролетіли дуже швидко. А керували цім заходом працівники районної бібліотеки для дітей під керівництвом Ям польської Л.І. та місцеві майстрині: Тетяна Костюк, Ірина Волкотруб, Марія Дроздова.

Також, дякуємо жителям Цюрупинська, які принесли речі для українських військових. На наступному тижні ці теплі светри та шкарпетки, буде передано солдатам через волонтерів ГО «Олешківський Спасс» на кордон з Кримською Автономною Республікою у с. Стрілкове та інші військові підрозділи України.

Акція продовжується, тож чекаємо від вас підтримки кожного дня з 9.00. до 19.00 в Цюрупинському Центрі культури та дозвілля у вигляді теплих речей (чоловічих светрів та речей, які можна використати для в’язання шкарпеток та рукавиць).
А кожної суботи та неділі о 13.00. запрошуємо всіх до виготовлення цих речей.

Контактні телефони:
095 6328043 – Любов Іванівна;
050 2159155 – Галина Олексіївна;


Вечорниці у Цюрупинську на підтримку українських військових (фото)
Вечорниці у Цюрупинську на підтримку українських військових (фото)
Вечорниці у Цюрупинську на підтримку українських військових (фото)
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"