05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


Різдвяні подарунки воїнам АТО

Все почалося ще у 2014 році. Зважаючи на складну ситуацію, яка склалася тоді в країні у зв'язку з проведенням на Сході антитерористичної операції, працівники культури Цюрупинського району не тільки готували та проводили культурні заходи патріотичного спрямування, але й почали займатись волонтерством.

Протягом 2014-2015 років разом з аматорами проводили благодійні акції по збору коштів для військовослужбовців, самі збирали продукти, теплий одяг для військових; збирали кошти на ремонт техніки; проводили «Патріотичні вечорниці» під час яких виготовляли теплі шкарпетки та відправляли їх на передову.

В основному таку допомогу отримали 43 окремий мотопіхотний батальйон «Патріот», батальйон «Айдар», військовослужбовці блокпосту Чонгар та місцевої частини, яка базується в Нечаєво.

Не забувають про наших воїнів наші колеги та аматори і сьогодні. Так учасники народних танцювальних колективів Цюрупинського Центру культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка разом зі своїми керівниками Іриною та Дарією Іванушкіними у ці святкові дні передали воїнам 43 батальйону «Патріот», що знаходився в цей час в Цюрупинському районі, солодкі подарунки, різдвяні смаколики.

Різдвяні подарунки воїнам АТО

Всі вони дуже вболівають за долю наших воїнів. Бажають їм міцного здоров'я, здійснення всіх заповітних мрій.

Нехай благородними справами наповнюється їх життя, а на нашій рідній землі нарешті запанує мир.

Бібліотечні волонтері та юні читачі Цюрупинської районної бібліотеки для дітей також підготували подарунки для воїнів АТО. Вони привітали їх з Новим роком та Різдвом Христовим листами та малюнками.

Діти звертаються до воїнів з теплими словами вдячності та побажанням Перемоги. На малюнках написи: «Слава Україні!», «Повертайтеся живими!», «Ми чекаємо вас з Перемогою!», «Ви для нас герої!».

Для юного покоління солдати не книжкові, а справжні герої. Не шкодуючи життя наші славні військові боронять Батьківщину. Тож нехай від душі написані листи і зроблені малюнки стануть оберегами для захисників України.

Різдвяні подарунки воїнам АТО
Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО