Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Охорона лісу від пожеж під контролем

Охорона лісу від пожеж під контролем

На сьогоднішній день основна увага лісівників направлена на охорону та захист лісів від пожеж. Хоча місцями проходять короткочасні дощі, пожежна напруга в лісах зберігається.

Збільшилась кількість шанувальників тихого полювання – грибників.

З метою попередження розповсюдження лісових пожеж Державним підприємством «Цюрупинське лісомисливське господарство» з початку 2015 року проведено ряд заходів, направлених на охорону лісу від пожеж: влаштовано 258 км нових мінералізованих смуг, проведено догляд за мінералізованими смугами 1749 км., пререкрито 190 позапланових доріг, виставлено 56 одиниць наглядної агітації на протипожежну тематику, опубліковано 71 виступ у ЗМІ, ведеться чергування на лісопожежних станціях, світловий день проводиться спостереження з пожежоспостережних веж та відео спостереження.

Але цього недостатньо, необхідно щоб кожна людина усвідомила, що ліс – це життя. Основною причиною виникнення пожеж є людський фактор. В 2015 році на сьогоднішній день на території Цюрупинських лісів виникло 13 пожеж на площі 0,56 га (низові пожежі – лісова підстилка), які було ліквідовано працівниками лісогосподарських підприємств. Також лісівниками в 2015 році виявлено та ліквідовано 4 пожежі на площі 0,46 га на землях інших користувачів.

Лісівники не поділяють територію, коли є загроза лісу. Матеріали по всіх випадках виникнення лісових пожеж направляються до правоохоронних органів для проведення слідчих дій, крім фактів загорань від блискавки.

Шановні грибники, будьте обережні у лісі як з питань протипожежної безпеки так і зі збором грибів. Не впевнені щодо придатності гриба до вживання – не беріть.

Не будьте байдужими до збереження лісу та свого здоров’я.

Інженер ОЗЛ ДП «Цюрупинське ЛМГ» Юлія Хомченко
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО