Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківське ЛМГ


Прес-служба ДП Олешківське ЛМГ


Першочергове завдання – охорона лісу від пожеж

Першочергове завдання – охорона лісу від пожеж

Першочергове завдання – охорона лісу від пожеж.


Лісові пожежні станції та працівники державної лісової охорони ДП «Цюрупиське лісомисливське господарство» продовжують працювати у посиленому режимі. Крім цілодобового чергування лісопожежних бригад на лісопожежних станціях та ведення спостереження з пожежоспостережних веж та відеоспостереження протягом світлового дня, 3 одиниці пожежної техніки чергують поряд з лісовими масивами, працівники державної лісової охорони проводять чергування в найбільш небезпечних місцях. 08 серпня поточного року за ініціативи лісогосподарського підприємства на рейдовому автомобілі УАЗ Цюрупинського лісництва проведено черговий рейд, у якому прийняли участь працівники Цюрупинського районного відділу міліції та Цюрупинської районної служби ГУДСНС. З відпочиваючими проводилась роз’яснювальна робота з питань охорони лісу від пожеж та вручались пам’ятки щодо поводження на території лісового фонду.


Інформаційна довідка - державним підприємством «Цюрупинське лісомисливське господарство» станом на 10.08.2015 року проведено ряд заходів, направлених на охорону лісу від пожеж: - влаштовано 345 км нових мінералізованих смуг, проведено догляд за мінералізованими смугами – 2223 км., пререкрито 206 в’їздів до лісу, встановлено 56 одиниць наглядної агітації та опубліковано 90 виступів у ЗМІ на протипожежну тематику, проведено 60 рейдів.


В 2015 році, станом на 09 серпня на території ДП «Цюрупинське ЛМГ» виникло 16 пожеж на площі 0,7 га (низові пожежі – лісова підстилка), які було виявлено та ліквідовано силами лісопожежних служб лісогосподарських підприємств. Також лісівниками в 2015 році виявлено та ліквідовано 6 пожеж, які створювали загрозу лісовим насадженням, на площі 0,86 га на землях інших користувачів.


ДП «Цюрупинське ЛМГ» наголошує, що у період високої пожежної небезпеки відвідування лісів населенням та в’їзд до них транспортних засобів заборонено.


Адміністрація ДП «Цюрупинське ЛМГ»

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО