05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Підтримуємо талановиту молодь цюрупинської громади!

Виконавчим комітетом Цюрупинської міської розроблена та прийнята на 2016 рік міська територіальна програма «Гордість міста».

 

Дана програма призначається для реалізації основних завдань сімейної, молодіжної та гендерної політики. Мета міської програми:підтримка обдарованих дітей та молоді міста Цюрупинськ ( в подальшомустипендія), створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти міста і спрямована на стимулювання дітей та молоді на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі та спорті, творчих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, літературі та мистецтві. Розроблено положення щодо відбору на конкурсних засадах номінантів міської стипендії, яка виплачується помісячно.

 

Переможців визначає експертна комісія, затверджена розпорядженням міського голови.

 

Стипендіатами можуть бути молодь, учні загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, професійного ліцею, сім’ї яких постійно проживають у м. Цюрупинськ, студенти вищих навчальних закладів, що є випускниками загальноосвітніх шкіл міста, які навчаються за денною формою, міські учнівські (студентські) творчі та наукові колективи, які мають високий або достатній рівень навчальних досягнень і виявили особливі успіхи: у реалізації набутих знань – стали переможцями Міжнародних та Всеукраїнських олімпіад, турнірів, конкурсів, фестивалів, які мають офіційний статус та проводяться Міністерством освіти України, Міністерством молоді та спорту, облдержадміністраціями; у науково-дослідницькій та пошуковій діяльності: - стали переможцями Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України; - зробили винахід; - мають публікації у наукових виданнях; - брали участь в роботі престижних наукових конференцій, симпозіумів, науково-практичних семінарах, що проводилися на міжнародному та всеукраїнському рівнях; у музичній, образотворчій, літературно-мистецькій діяльності та інших видах творчої діяльності; стали переможцями і лауреатами Міжнародних та Всеукраїнських, обласних конкурсів, фестивалів, виставок, вернісажів, які мають статус заходів, що проводяться Міністерством освіти України, Міністерством молоді та спорту та Міністерством культури України, облдержадміністраціями; - мають публікації власних творів у престижних виданнях або окремими збірками; у спорті – стали переможцями та призерами Міжнародних і Всеукраїнських чемпіонатів, турнірів, змагань, які мають офіційний характер.

 

Висування кандидатур учнів загальноосвітніх, позашкільних, вищих навчальних закладів міста та професійного ліцею на нагородження  міською стипендією «Гордість міста» для дітей та молоді здійснюється педагогічною радою навчального закладу, в якому вони навчаються, керівним органом громадської організації, відділом сім’ї, молоді та спорту, службою в справах дітей, Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінням культури та мистецтв  (надалі по тексту «суб’єкти висунення»), за поданням депутата профільної комісії або  місцем проживання. Суб’єкти висунення розглядають на підставі об’єктивних даних можливість участі в конкурсі на нагородження Стипендією кандидатів і надають клопотання до експертної комісії.

 

Подання до  комісії приймаються в друкованому  вигляді українською мовою, де необхідно викласти основні досягнення. Матеріали слід надати на адресу: 75100, м. Цюрупинськ, вул.. Гвардійська, буд.29.  До експертної комісії з призначення стипендій також подаються наступні документи кандидатів на нагородження Стипендією: - копії нагород: дипломи, сертифікати, почесні грамоти тощо; - копії патентів на власний винахід, своїх публікацій у виданнях, збірки власних творів тощо.

Оцените статью: 
+5
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО