Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Фотоконкурс "Весна, як Жінка – Жінка, як Весна"

Фотоконкурс "Весна, як Жінка – Жінка, як Весна"

З 27 січня 2016 року в місті Цюрупинську за ініціативи міського голови та підтримки Центру культури та дозвілля започатковується фотоконкурс. Проект має на меті якомога яскравіше відобразити світ української жінки, її захоплення, громадянську позицію, адже українські жінки такі різноманітні – дружини, доньки, мами, бабусі, майстрині, лікарі, освітяни, бізнес леді, громадські діячки, патріотки. В усьому світі їх поважають, ними пишаються.

Участь у фотоконкурсі може взяти кожен, хто захоплюється фотографією!

Учасник безкоштовно може подати на Фотоконкурс не більше трьох авторських робіт, має гарантувати, що фотографії зроблені ним персонально, а також не заперечуватиме проти використання фотографій організаторами конкурсу для виготовлення соціальної реклами. Побажання організаторів – на фото бажано відображати і українську символіку, предмети української культури та духовності. 
Вимоги до виготовлення та оформлення робіт.

Обов’язковою умовою участі у Фотоконкурсі є те, що всі фотографії мають бути зроблені в Україні та відповідати меті Фотоконкурсу. Фото має містити в собі – ПІБ виконавця та назву (заголовок) фото. Фотографії, які не відповідають вимогам, оцінені не будуть. 
Конкурсні роботи надаються до 25 лютого 2016 року в електронному вигляді на пошту: [email protected] абоC [email protected] 
Підсумки конкурсу.

Роботи будуть колегіально розглянуті 1 березня 2016 року. З кращих робіт учасників конкурсу буде оформлено фотовиставку у холлі Центру культури та дозвілля протягом березня 2016 року. Переможці конкурсу отримають цінні нагороди від міського голови на урочистостях з нагоди міжнародного жіночого дня.

Довідки по тел. 2-11-94, 2-23-53

Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"