Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

В Ліві Саги маршрутки таки поїдуть

В Ліві Саги маршрутки таки поїдуть

До міського голови звернулись депутати та мешканці села Ліві Саги з проханням вирішити питання організації руху громадського транспорту з заїздом безпосередньо до самого села, оскільки, особливо в зимовий період, дітям до зупинки біля вул. Промислової досить важко діставатися.

Дмитро Воронов організовано ряд зустрічей щодо вирішення вказаного питання. Для позитивного вирішення необхідно було виконати наступні умови: відремонтувати дорожнє покриття та улаштувати дві ділянки для забезпечення можливості здійснення зупинок та маневрування громадського транспорту. Першу вимогу: ремонт дорожнього покриття, вже виконано.

Зараз розпочате виконання другої вимоги – здійснюються роботи з облаштування вищевказаних ділянок. Після завершення цих робіт, громадський транспорт матиме всі необхідні умови для заїзду на територію села Ліві Саги і прохання мешканців буде вирішено позитивно.
Оцените статью: 
+7
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787