05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Перспективи спортивного життя в Олешках

Перспективи спортивного життя в Олешках

Після прийняття у власність олешківської громади, зокрема на баланс КП «Олешки - спорт» Олешківської міської ради, стадіону "Старт", необхідність його утримання в належному стані потребує значного фінансування. Так, за сьогодні вивчається питання щодо необхідності виділення коштів на капітальний ремонт покрівлі, утримання трудового колективу.

 

Для ефективного розвитку спорту у місті поряд впорядкування спортивних приміщень та футбольного поля, важливим є і ремонт та подальше функціонування і громадської вбиральні. На початку 2000-х років міським туалетом користувалися і спортсмени, і жителі, які відвідували Парк Слави. З роками, без ремонту, туалет на стадіоні прийшов у недбалість. «Додали» і вандали, які самочинно руйнували приміщення, намагалися «витягнути метал» для поживи. Та сьогодні бачення влади на відновлення міського стадіону оптимістичне.

 

«Вважаю, що разом з депутати та представниками державної влади всіх рівнів, нам таки вдасться відремонтувати спортивну споруду. Також першочерговим є ремонт громадського туалету. Я вже дав відповідні доручення фахівцям, аби вивчити стан приміщень і скласти кошториси. Сподіваюсь, що незабаром ми прийматимемо багато спортсменів з усього району, області та України. Тож наш "Старт" повинен бути сучасним, безпечним та зручним. Діти в Олешках хочуть активно займатися спортом і вести здоровий спосіб життя! Тому сьогодні, необхідно докласти всіх можливих зусиль, щоб створити для молоді на Херсонщині відповідні умови», - поділився враженнями Дмитро Миколайович.


Джерело: Олешківська міськрада

Оцените статью: 
+8
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО