05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

На стадіон "Старт" в Олешках чекають великі позитивні зміни

На стадіон "Старт" в Олешках чекають великі позитивні зміни

Ми вже неоднарозово говорили про те, що після прийняття на баланс новостворенного коммунального підприємства "Олешки-Спорт" міського стадіону "Старт", почались якісні позитивні зміни навколо цього великого інфраструктурного об'єкту, який без перебільшень може стати візитівкою нашого міста.

 

Вже створено штатний розпис підприємства та робочі місця для персоналу, відновлено систему подачі та відведення води, зареєстровано лічильники електричної енергії, відкриті власні рахунки підприємства, встановлено пластикові вікна, відновлюється громадська вбиральня на території стадіону, придбано спеціальний трактор для якісного покосу трави, встановлено кондиціонери, тощо. Але ж зрозуміло, що сьогодні силами лише одного бюджету міста Олешки, неможливо перетворити «Старт» на сучасний стадіон і це правда!

 

Тому міський голова Дмитро Воронов, офіційними листами звернувся за допомогою до всіх небайдужих людей, які опікуються розвитком спорту в Олешках, Олешківському районі та на Херсонщині. Довго чекати на допомогу не довелось!

 

На стадіон "Старт" в Олешках чекають великі позитивні зміни

Сьогодні на стадіоні «Старт» відбулась робоча нарада на яку завітали дуже поважні гості. Завітали не просто так, а з гарними новинами!

 

Отже, зараз є цілком реальні таки перспективи:

 

1) Під час наступної сесії міської ради буде розглянуто питання щодо виділення коштів на ремонт тренерської кімнати та громадської вбиральні (де раніше вже було відремонтовано покрівлю, встановлено двері та пластикові вікна).

2) Завдяки зусиллям заступника голови Херсонської ОДА Євгена Рищука, з державного бюджету України виділено кошти на капітальний ремонт покрівлі самої будівлі стадіону. Адже зараз це найбільш гостра проблема яка призводить до руйнування головної будівлі спортивного комплексу.

3) За програмою співфінансування обласної, районної та міської ради, виділено кошти на придбання та встановлено сучасного, штучного тренувального майданчика.

4) Виділено кошти з районного бюджету на встановлення системи автоматичного поливу головного поля.

5) Завдяки зусиллям народного депутата України М.П. Паламарчка, мабуть найбільшого натхненника розвитку футболу в Олешках, з державного бюджету виділено кошти в розмірі 10 млн. грн. на проведення капітальних ремонтів будівлі стадіону, тиру, тенісного корту, трибун для глядачів, тощо.

 

Але слід зазначити, що все це сьогодні стало можливо саме завдяки принциповій позиції голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва, який дуже активно опікується розвитком спорту та футболу на Херсонщині.

 

На стадіон "Старт" в Олешках чекають великі позитивні зміни

Отже, сьогодні наше місто з надією дивиться на стадіон «Старт» і ми всі сподіваємось на продовження якісних змін навколо розвитку спортивного життя в Олешках. Все це, дуже великий та відповідальний обсяг робіт для фахівців різних рівнів, і вже зрозуміло, що впоратись до кінця року з надзвичайно амбіційними планами буде дуже складно, але можливо!

Оцените статью: 
+9
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО