05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Санітарне та епідеміологічне благополуччя дітей

Санітарне та епідеміологічне благополуччя дітей

 

З метою попередження виникнення інфекційних захворювань у дошкільних навчальних закладах у літній період на доручення міського голови Воронова Д.М. 30 травня проведена робоча нарада з даного питання.

 

Перший заступник міського голови Серогодська Т.І. акцентувала увагу завідувачів дитячих закладів та медичних працівників на дотриманні санітарних норм під час приготуванні їжі для дітей, наявності відповідних супроводжуючих документів на продукти харчування. Важливим залишається питання вчасного та якісного проходження медичного огляду працівниками дошкільних навчальних закладів. За інформацією завідувачів всі працівники міських дошкільних навчальних закладів мають дозволи - допуски до роботи. Ними вжито заходів до недопущення на території садків сторонніх осіб. За результатами наради міським головою видано розпорядження «Про заходи щодо забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя у дошкільних навчальних закладах м. Олешки у літній період 2017 року» №148 від 30.05.2017р.

 

Шановні жителі міста! Шановні батьки! Враховуючи те, що з настанням літнього періоду зростає небезпека щодо захворюваності на кишкові інфекції для попередження захворювання радимо: Перед приготуванням їжі та перед її вживанням обов’язково мити руки з милом. Обов’язково мити руки після відвідування туалету. Не вживати м’ясні та молочні продукти придбані на стихійних ринках, з рук приватних осіб. Не використовувати для пиття, приготування їжі та миття посуду воду з незнайомих джерел водопостачання (ріки, озера, підземні джерела, поверхневі води). Не допускати споживання продуктів та напоїв з протермінованим терміном зберігання. Hе вживати харчові продукти та напої при найменшій підозрі щодо їх якості. Не вживати в їжу незнайомі гриби, ягоди, трави та інші рослини. При неорганізованому відпочинку (туристичні мандрівки) для миття посуду і рук використовувати перекип’ячену воду. При харчуванні у лісі, на пляжі виключати контакт продуктів з грунтом та піском. Зберігати продукти харчування тільки у спосіб зазначений на упаковці та у встановлені терміни. При купівлі будь-якого харчового продукту у торговельній мережі споживач має право вимагати у продавця документи, що підтверджують якість та безпеку реалізованої продукції. При подорожуванні не рекомендовано брати у дорогу продукти, що швидко псуються (ковбасні, молочні, кулінарні, кондитерські кремові вироби, м’ясні салати, паштети інші продукти що потребують охолодження при зберіганні). На відпочинку без організованого харчування виключати приготування багатокомпонентних страв, що не мають достатньої термічної обробки (паштети, м’ясні салати, багатокомпонентні страви). Зберігання виготовленої страви без холодильного обладнання не має перевищувати 2 години. Овочі та фрукти перед вживанням ретельно мити, обдавати окропом. У випадку виявлення перших ознак шлунково-кишкових розладів необхідно терміново звернутись до лікувальної установи. Не рекомендовано займатись самолікуванням. При груповому відпочинку, скупченнях людей хворого з шлунково-кишковими розладами необхідно ізолювати від інших людей до прибуття лікаря.

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО