05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Виїзна робоча нарада у Солонцях

На виконання розпорядження міського голови «Про створення комісії з питань практичної реалізації добровільного об'єднання територіальних громад» 19 червня відбулася виїзна зустріч членів комісії із представниками Солонцівської сільської ради. Очолював комісію секретар ради Чурсін Д.І. У складі комісії приймали участь перший заступник міського голови Серогодська Т.І. , замісники міського голови Петриченко О.М., Пивоварова Н.К,, начальник и відділів.

 

В ході зустрічі було проведено зустріч - бесіди з усіма фахівцями сільської ради, члени комісії ознайомилися із документацією. Обстежено всі об’єкти соціальної інфраструктури: Будинок культури, ФАПи, ЗОШ, адміністративне приміщення органу самоврядування. Бюджет сільської ради (дохідна частина) складає більше 200 тисяч гривень. А розхідна частина (запланована) складає більше 400 тисяч гривень. Всі комунальні об’єкти потребують ремонту: у Будинку культури немає опалення, необхідно робити дах, який протікає та руйнує стіни. У селі відсутнє вуличне освітлення, є проблеми з проїздом до роботи та школи в місто. У селі немає дитячого навчального закладу.

 

Позитивом є те, що у сільраді є Генеральний план, проте через недосконалість у земельному законодавстві бюджет сільської ради недоотримує кошти. Практично не працює комунальне підприємство, є потреба у визначенні земельної ділянки для нового кладовища Тож проблем у Солонцях дуже багато. Необхідно комплексно та виважено вивчити питання майбутнього Солонцівської громади.

 

Виїзна робоча нарада у Солонцях

Виїзна робоча нарада у Солонцях

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО