05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

У Олешках встановлено артоб'єкт

У  Олешках встановлено артоб'єкт

 

А чи любите ви своє місто? Чи хочете ви, щоб воно стало кращим та привабливішим для городян та гостей? Саме таким питанням перейнялися фахівці виконавчого комітету міської ради і при підтримці міського голови Воронова Д.М. та депутатського корпусу було вирішено встановити сучасний МАФ.

Ідея об’єкту – установка об'ємних букв назви міста зі змістом «Я люблю Олешки» , написані на англійській мові. У вислові – велике червоне серце. Завдяки вдалому розміщенню (поряд з автотрасою) городяни мають змогу фотографуватися, і вже полюбили там робити селфі. Даний об’єкт викликає позитив і у проїжджаючих відпочивальників. До слова, прискіпливі городяни у соцмережах вже висловили свою думку: декому дуже подобається і місце і напис. Дехто негодує: чому англійською, чому біля траси? Проте більшість жителів позитивно оцінили таке нововведення і вважають стелу з букв міською «родзинкою» цього літа.

 

Політика міста, району та області направлена на розвиток туристичної галузі, залучення потенційних туристів у наші краї. Саме з цією метою відновлено роботу Херсонського аеропорту, активно ремонтуються дороги на курорти Херсонщини, пропагується краса та багатство нашої природи. Цьогоріч планується великий потік іноземних туристів, які курсуватимуть мимо Олешок. Саме завдяки такому напису туристи дізнаються про нашу любов до рідного міста!

Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО