05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Відбулась зустріч міського голови з учнівським активом міста

Напередодні дня місцевого самоврядування міський голова зустрівся з учнівським активом для обговорення подальших планів вже започаткованого в минулому році спільного проекту «молодь у владі».
Дмитро Миколайович Воронов розповів про роботу міської ради у різноманітних її сферах, про підтримку молоді у різних їх починаннях та про планування роботи міської ради разом на наступний рік. Під час зустрічі присутні спланували подальшу роботу гумористичного клубу «Камеді Фест», який проводиться під патронатом міського голови і дату наступного її виступу на передодні Нового Року. Також учнівський актив вніс свої пропозиції щодо проведення дня учнівського самоврядування в Олешківській міській раді, який відбудеться саме на передодні 7 грудня Дня місцевого самоврядування.
В ході зустрічі Дмитро Воронов нагадав, що міською владою проводиться ряд заходів по виконанню соціальних ініціатив президента України щодо підтримки обдарованої молоді, стимулюванню її громадської активності та різноманітних молодіжних ініціатив. Наголосив присутнім, щоб вони в майбутньому працювали на подальший розвиток і процвітання нашого міста.

Відбулась зустріч міського голови з учнівським активом міста

Відбулась зустріч міського голови з учнівським активом міста

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО