05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Про можливе підвищення діючого тарифу на перевезення пасажирів автобусами

Про можливе підвищення діючого тарифу на перевезення пасажирів автобусами

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Про можливе підвищення діючого тарифу на перевезення пасажирів автобусами, які працюють у звичайному режимі руху по м. Олешки Херсонської області. На виконання ст. 10 Закону України «Про автомобільний транспорт» та «Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту» затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв’язку України  № 1175 від 17.11.2009 року ПрАТ «Автотранс» інформує про необхідність здійснити зміну вартості перевезення пасажирів автобусами, що працюють у звичайному режимі руху.

 

Згідно вище вказаної методики вартість разового проїзду одного пасажира в міському сполучення 5.66 грн/ пас. без ПДВ (при встановленому прогнозному індексі цін виробників промислової продукції). Розрахунок тарифу підтверджено висновком Аудиторської компанії «Рейтинг-аудит». Враховуючи соціальну значимість даного питання ПрАТ «Автотранс» має намір здійснити зміну вартості проїзду до 4.00 грн/ пас. без ПДВ.

 

Обґрунтування причин зміни тарифу:

 

Діючий на сьогоднішній день тариф на перевезення пасажирів автомобільним транспортом по місту, встановлений рішенням Виконавчого комітету Цюрупинської міської ради № 187 від 31.12.2014р., в розмірі 3,00 грн. (без урахування податку на додану вартість), який був розрахований на підставі даних за період з 01.10.2013р. по 30.09.2014р. і не змінювався до сьогоднішнього часу – є збитковим. При цьому рівень відшкодування затвердженим тарифом фактичної собівартості послуг на теперішній час становить 54,5%.

 

Метою зміни тарифу є приведення його до економічно обґрунтованого рівня у зв'язку із зростанням цін на паливно-мастильні матеріали, запасні частини, зростанням мінімальної заробітної плати та інші складові тарифу. Так, з часу встановлення діючого тарифу відбулося зростання основних складових тарифів, а саме:

 

  • за період 2014-2017рр. ціни на паливо-мастильні матеріали збільшились більше ніж на 40-50 % (наприклад вартість ДТ зросла з 16,00 грн. (з ПДВ) до 23,00 грн. (з ПДВ), а вартість метану зросла з 9,29 грн. (з ПДВ) до 15,14 грн. (з ПДВ)), витрати на автошини – на 29 %, витрати на акумулятори – на 25-33 %, заробітну плату – на 162,7 % (з 1218,00 грн. у 2014 році до 3200,00 грн. у 2017 році) та відповідно витрати на ремонт і технічне обслуговування – на 56 %.

 

Витрати на оплату податків за період дії тарифу збільшилися в середньому на 44%. Базовим періодом для розрахунку тарифу взято витрати підприємства на виробництво послуг за період з жовтня 2015 року по вересень 2016 року. Основним джерелом доходів підприємства є реалізація послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом. На даний час діючий тариф є збитковим для підприємства, тому необхідно привести його до економічно-обгрунтованого рівня.

 

За всіма питаннями за цим повідомленням звертатися за адресою:

75101, м.Олешки, вул.Гвардійська, 195, ел.адреса – [email protected]

 

Голова правлінняПрАТ «Автотранс»                                                                                           

С.М.Ясінський

Оцените статью: 
-9
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО