Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Бюджет у Цюрупинській міській раді прийнято

Бюджет у Цюрупинській міській раді прийнято

У Цюрупинську відбулася п’ятдесят п’ята позачергова сесія Цюрупинської міської ради VI скликання. На порядку денному депутати розглянули 7 проектів рішень.

Першим і головним питанням сесії було прийняття міського бюджету на поточний рік. Проект бюджету попередньо розглядався на засіданні постійних комісій міської ради. В ході роботи сесії депутати прийняли рішення встановити загальний обсяг доходів міського бюджету на 2014 рік в сумі 28 293 100 гривень. Обсяг доходів загального фонду міського бюджету визначити в сумі 17 743 700 гривень, спеціального фонду міського бюджету в сумі 10 549 330 гривень. Загальний обсяг видатків міського бюджету дорівнює сумі очікуваних доходів.

Так, в затвердженому бюджеті передбачено видатки на дошкільні заклади освіти в сумі 12 586 530 гривень, на соціальний захист та соціальне забезпечення в сумі 276 000 гривень, на інші видатки на соціальний захист населення передбачено кошти в сумі 62 000 гривень. В тому числі в бюджеті передбачено видатки на соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді в сумі 41 000 гривень, на заходи з оздоровлення та відпочинку дітей, крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи передбачено кошти в сумі 65 000 гривень, а також передбачена фінансова підтримка громадських організацій інвалідів та ветеранів.

Також бюджетом передбачено видатки на житло-комунальне господарство в сумі 3 422 000 гривень.

На програми культури та мистецтва, в тому числі музичні колективи, бібліотеки та будинки культури плануються видатки в сумі 1 105 090 гривень.

На розвиток фізичної культури та спорту плануються кошти в сумі 57 500 гривень.

Також в бюджеті передбачено видатки на збереження, розвиток, реконструкцію та реставрацію пам’яток історії та культури, на землеустрій, транспорт, дорожнє господарство, зв'язок, телекомунікації та інформатику та інші послуги пов’язані з економічною діяльністю.

Окрім того, на сесії було затверджено ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по бюджетним установам Цюрупинської міської ради на 2014 рік, виходячи з обсягів бюджетних призначень затверджених рішеннями міської ради на поточний бюджетний рік.

Депутатським корпусом було вирішено прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Цюрупинська об’єкти комунальної власності та об’єкти благоустрою і роботи виконані за рахунок коштів міського бюджету у 2012-2013 року. Окрім того, депутати вирішили прийняти до комунальної власності громади Цюрупинська з подальшою передачею в повне господарське відання та з постановкою на баланс КП «Цюрупинський Водоканал» водопровідну мережу від будинку по вулиці Гвардійська, 17 до міського туалету по вулиці Самарця. В тому числі до комунальної власності депутати прийняли газопроводи вводи до приватних будинків мешканців.
Оцените статью: 
-1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787