05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Олешківська цариця знову всіх смішить власною бездарністю та безпорадністю

Олешківська цариця знову всіх смішить власною бездарністю та безпорадністю

Про те, що з листів неадекватної голови місцевої РДА (котрій на останній сесії депутати висловили НЕДОВІРУ) у виконавчому комітеті Олешківської міської ради та в міських комунальних підприємствах вже давно ніхто не сміється, бо там працюють люди виховані і вони відносяться із поразумінням до спихічних розладів цієї скандальної особи (Кравченко-Скалозуб), ми вже багато писали... А ось про те, що сьогодні відбувається між РДА та районною радою, потрібно зупинитись окремо!

 

Вашій увазі лист Кравченко-Скалозуб до голови районної ради Потоцького:

 

Олешківська цариця знову всіх смішить власною бездарністю та безпорадністю

Не дивлячись на те, що на XXXI сесії районної ради більшістю депутатів було висловлено "НЕДОВІРУ" голові районної державної адміністрації Кравченко-Скалозуб, Олена Валентинівна, як цариця всія Русі, продовжує втручатися у роботу районної ради, перевищувати повноваження та віддавати накази: де, кому і коли бути готовим доповідати.

 

Знову всім нароздавала від імені ради обіцянок (намагаючись займатись підкупом), а коли депутати не голосують так, як ЦАРИЦІ потрібно, надсилає ось такі, мягко кажучи, ДЕБІЛЬНІ "Телефонограми". 

 

Шановна Олено Валентинівно, уясніть собі раз і назавжди, що готовим доповісти щодо питань освіти, Вам повинен тільки начальник управління - Зарівний О.Г. Це перше. Друге. Скільки у районі працює проектів, окрім "На крилах успіху"? Коли, і як вони фінансувалися з районного бюджету? Отож, Олена Валентинівна, будьте ласкаві виконуйте свою роботу мовчки, в межах повноважень, разом зі своїми структурними підрозділами. А то вже депутатам районної ради просто смішно читати такі "телефонограми", Вами ж підписані, де невдалий (у всiх сенсах цього слову) керiвник (вiд Бога) втягуєте у свої психiчнi розбірки з депутатським корпусом і дітей, і батьків!

Оцените статью: 
+7
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Преимущества iPHONE
Дата: 16.01.2019 14:46


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО