05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Олешківська цариця знову всіх смішить власною бездарністю та безпорадністю

Олешківська цариця знову всіх смішить власною бездарністю та безпорадністю

Про те, що з листів неадекватної голови місцевої РДА (котрій на останній сесії депутати висловили НЕДОВІРУ) у виконавчому комітеті Олешківської міської ради та в міських комунальних підприємствах вже давно ніхто не сміється, бо там працюють люди виховані і вони відносяться із поразумінням до спихічних розладів цієї скандальної особи (Кравченко-Скалозуб), ми вже багато писали... А ось про те, що сьогодні відбувається між РДА та районною радою, потрібно зупинитись окремо!

 

Вашій увазі лист Кравченко-Скалозуб до голови районної ради Потоцького:

 

Олешківська цариця знову всіх смішить власною бездарністю та безпорадністю

Не дивлячись на те, що на XXXI сесії районної ради більшістю депутатів було висловлено "НЕДОВІРУ" голові районної державної адміністрації Кравченко-Скалозуб, Олена Валентинівна, як цариця всія Русі, продовжує втручатися у роботу районної ради, перевищувати повноваження та віддавати накази: де, кому і коли бути готовим доповідати.

 

Знову всім нароздавала від імені ради обіцянок (намагаючись займатись підкупом), а коли депутати не голосують так, як ЦАРИЦІ потрібно, надсилає ось такі, мягко кажучи, ДЕБІЛЬНІ "Телефонограми". 

 

Шановна Олено Валентинівно, уясніть собі раз і назавжди, що готовим доповісти щодо питань освіти, Вам повинен тільки начальник управління - Зарівний О.Г. Це перше. Друге. Скільки у районі працює проектів, окрім "На крилах успіху"? Коли, і як вони фінансувалися з районного бюджету? Отож, Олена Валентинівна, будьте ласкаві виконуйте свою роботу мовчки, в межах повноважень, разом зі своїми структурними підрозділами. А то вже депутатам районної ради просто смішно читати такі "телефонограми", Вами ж підписані, де невдалий (у всiх сенсах цього слову) керiвник (вiд Бога) втягуєте у свої психiчнi розбірки з депутатським корпусом і дітей, і батьків!

Оцените статью: 
+7
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterзагрузка...

влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...

Ідуть дощі, а ліс продовжує горіти
5603 | Дата: 18 июля, 15:31
Автор:Олешківське ЛМГ
Увага! Пожежонебезпечний період триває.
3622 | Дата: 15 июля, 11:55
Автор:Олешківське ЛМГ
Шановні громадяни!
4817 | Дата: 27 июня, 10:44
Автор:Олешківське ЛМГ
Наслідки пожежі
5399 | Дата: 7 мая, 15:50
Автор:Олешківське ЛМГ