05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Гарно "звітуємо" лише в газетах, за бюджетні кошти

У депутатів Олешківської районної ради є безліч питань до голови Олешківської РДА Кравченко-Скалозуб О.В. На ці питання народні обранці мають повне право, бо саме рада приймає бюджет та вносить зміни до нього. 

 

Гарно "звітуємо" лише в газетах, за бюджетні кошти

Але, нажаль, голова Олешківської РДА за будь яку ціну уникає цього звіту перед радою, бо сильно боїться, що відповідати за всі свої "Великі Справи" таки доведеться і ніхто інший, як депутати ради розуміють, що відбувається на справді і про що запитати у РДА. 

 

Голова Олешківської районної ради Потоцький П.Б. звернувся до Олени Валентиновни та попросив її зробити звіт на черговій сесії. Є що заслухати та про що запитати у неї, як у громадськості району, так і у депутатів. 

 

Гарно "звітуємо" лише в газетах, за бюджетні кошти

І ось тут почалося... Олена Валентинівна за кого себе має?

Здається хтось з українських політиків вже казав перед виборами таке - Я ЦЕ УКРАЇНА! 

 

Гарно "звітуємо" лише в газетах, за бюджетні кошти

Доводимо до відома Кравченко-Скалозуб, публічно, що депутатам районної ради і представникам громадськості дійсно байдуже, коли на посаді почала працювати саме Олена Валентинівна, бо вони вимогають звіту від органу державної влади, Олешківської РДА, за 2017 бюджетний рік, а не її особистого звіту. 

 

Так ось, вже достовірно відомо, що в Олешківській райраді є велике обурення з боку депутатів щодо свавілля Кравченко-Скалозуб. Звісно, суть такої її писанини (офіційні листи) у тому, що Олена Валентинівна добре розуміє і сильно залякана тим, що незадоволення на сесії може сягнути краю та рада прийме відповідні рішення щодо її скандальної персони. Бо як там кажуть в народі, "докерувалась", що далі вже просто немає куди...

 

А замість того, аби налагоджувати відносинити та працювати на користь громади, Олена Валентинівна в газетах сама собі (за сотні тис. грн. з бюджету) "вєщає" про свої "особисті" здобутки перед Батьківщиною. Самі собі, бо жителі Олешківського району та депутати райради таким брехливим балачкам вже не вірять! Більш того, в законі чітко написано, що "звітувати" потрібно перед відповідною радою, а в рішені сесії вказано, що робиться це у першому кварталі за минулий рік. 

 

Гарно "звітуємо" лише в газетах, за бюджетні кошти

А ось, що насправді відбувається в нашому районі під "керівництвом" місцевих браконьєрів!

 

Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО