05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Олешківчани мають право на якісні послуги, але не повинні забувати і про свої обов’язки

Олешківчани мають право на якісні послуги, але не повинні забувати і про свої обов’язки

 

Нещодавно на сайті Олешківської міської ради було висвітлено інформацію про прийом громадян міським головою Вороновим Д.М.

Серед ряду питань, які підняли заявники перед міським головою, було і питання надання неякісних послуг управителем будинку №3 по вул. Миру. Жителі вказували на недоліки управляючої компанії та просили Дмитра Воронова посприяти у вирішенні даного питання. Як відомо, сьогодні законодавство дає можливість самим жителям впорядковувати своє життя, визначати пріоритети ремонту, затверджувати тарифи на обслуговування та ін.

Наша редакція підтримує жителів, але заради об’єктивності пропонує письмову інформацію і від другої сторони конфлікту - директора «ТОВ КК Комфорт-Сервіс» А.В. Імшеницького щодо його бачення вирішення проблем.

Олешківчани мають право на якісні послуги, але не повинні забувати і про свої обов’язки

 

Також ми звернулися і до міського голови Воронова Д.М. за роз’ясненнями: «Ми не маємо юридичного права втручатися у роботу ОСББ та управляючих компаній, так як це є принцип будинкової демократії – люди самі, на своїх зборах жителів, обирають форму правління, визначаються з відповідальними особами, слідкують та контролюють виконання будь-яких робіт, тощо. І у разі незадоволення надавачами послуг, самі, шляхом особистого голосування, обирають іншого суб’єкта управління будинком. Влада може надати роз’яснення та консультації, «викликати на килим», але все одно рішення – за самими жителями. Зауважу, що незадоволення управляючою компанією не звільняє жителів від вчасної оплати за опалення, світло та газ. Незабаром опалювальний сезон, а окремі громадяни мають величезні борги перед тепло та енергопостачальними компаніями. Закликаю власників квартир не забувати про свої обов'язки».

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО