05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Оплачуйте вчасно земельний податок

Оплачуйте вчасно земельний податок

 

Олешківська міська рада  повідомляє громадян, власників та користувачів земельних ділянок, які знаходяться в м. Олешки, с. Саги, сел.  Пойма про необхідність сплати земельного податку  до 25  серпня  2018 року.

Нагадуємо, що земельні відносини в Україні регулюються Земельним кодексом України, а справляння плати за землю – Податковим Кодексом України (далі - ПКУ). Підпунктом 14.1.147 пункту 14.1 статті 14 ПКУ встановлено, що плата за землю - обов'язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Відповідно до статті 206 Земельного кодексу України використання землі в Україні є платним. Згідно статті 269 та 270 ПКУ платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування земельним податком є земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні, та земельні частки (паї), які перебувають у власності.

Одночасно повідомляємо:

У разі неотримання повідомлення на сплату земельного податку або зміни власника земельної ділянки  громадянам слід звертатися до   Головного управління ДФС (відділ обслуговування платників податків) – м. Олешки, вул. Пароходна (кол. Енгельса).  При собі необхідно мати копії правовстановлюючих документів:

державний акт,

свідоцтво про право власності на землю,

договір купівлі-продажу,

свідоцтво про право на спадщину тощо,

ідентифікаційний код власника.

У разі несплати земельного податку буде нараховуватися пеня.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО