05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Щодо сплати податку на нерухоме майно

Шановні мешканці !

 

Відповідно до статті 266 Податкового кодексу України, на виконання рішення Олешківської міської ради від 30.06.2016 № 151 "Про встановлення на території Цюрупинської міської ради місцевих податків і зборів" зі змінами за 2017 р., необхідно сплатити податок на нерухоме майно - квартир, будинків, що перебувають у власності громадян, та їх часток.

 

Ставки податку:

 

- для об'єктів жилої нерухомості - 0,25 % від мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня 2017 року, за 1 кв.м. площі.

 

Податок нараховується на надлишки площі:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - понад 60 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 120 кв. метрів;

в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 180 кв. метрів.

 

З метою уточнення інформації для нарахування податку, вам необхідно до 28 серпня 2017 року  з'явитись до Олешківської об'єднаної державної податкової інспекції (м. Олешки, вул. Пароходна ( Енгельса), 32. Інформація про встановлення податку на нерухоме майно за 2016 р. тут: ogoloshennya-podatki2.doc [24,5 Kb]

 

Щодо сплати податку на нерухоме майно

Оцените статью: 
-9
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО