05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

В Україні дітям без щеплень заборонять відвідувати дитячі садки та школи

В Україні дітям без щеплень заборонять відвідувати дитячі садки та школи

 

Міністерство охорони здоров'я і Міністерство освіти і науки України направили головам усіх обласних державних адміністрацій офіційний лист, в якому постановили не допускати невакцинованих дітей у навчальні заклади. Згідно із законом, відвідувати державні навчальні заклади можуть тільки діти, які отримали щеплення за календарем профілактичних щеплень, чи нещеплені з медичного протипоказання, повідомляє прес-центр Моз. "Колективний імунітет допоможе захистити від смертельно небезпечних хвороб тих дітей, які не можуть прищеплюватися з медичних причин", - зазначили в міністерстві.

Якщо у дитини є протипоказання, йому повинні видати відповідну довідку. Рішення про допуск таких дітей в установи повинна прийняти комісія лікарів. За її постанови дітям може бути заборонено відвідувати школи та садки, наприклад, у разі ускладнення епідемічної ситуації. Про форми отримання освіти такими дітьми повинні подбати місцеві органи освіти.

У Моз наголошують, що зараз в Україні спостерігається нестійка епідемічна ситуація з інфекційних хвороб, а захворюваність на кір, краснуху, епідемічний паротит, кашлюк, дифтерію набуває загрозливого характеру. З початком навчального року ризик захворіти цими інфекціями збільшується, тому дуже важливо, щоб діти були вчасно щеплені.Якщо дитина пропустив вакцинацію за календарем, МОЗ радить звернутися до педіатра або сімейного лікаря.

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО