05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Активні жителі Олешок розкривають туристичний потенціал нашого міста

28 лютого, останній зимовий день, в Олешківській міській раді виявився напрочуд спекотним, адже саме цього дня актив міста обговорював важливу для розвитку Олешок тему: туризм.  

На запрошення директора КП «Гілея» Володимира Мальчікова на установчий стратегічний круглий стіл завітали: члени Всеукраїнської асоціації гідів Тетяна Костюк та Микола Шумбасов, голова Федерації велосипедного спорту Херсонської області Андрій Кутасов, вихователь Дитячого будинку інтернату Вадим Реуцький, член Молодіжної ради Андрій Онищенко, директор ТОВ «АгоОВ» Руслан Оніщенко, сотник РКТ «Олешківська Січ» Юрій Волянський, керівник МПП «Авто» Сергій Молодецький, член Федерації велосипедного спорту Херсонської області Евген Сичов, керівник «ROSTNET» Роман Мельников, керівник ГО «Моє місто Олешки» Наталія Громада, а також заступник міського голови Ольга Петриченко.

Розпочав зустріч Олешківський міський голова Дмитро Воронов. У своїй промові він підкреслив, що наше місто має величезний туристичний потенціал, природний позитив.  Місто Олешки омивають річки, поряд ліс та пісчана пустеля. Багато жителів України їдуть до моря через наше місто, то ж є чудова нагода  «вдосконалити» та розширити  історико-туристичний інтерес нашого мальовничого краю. Є також потреба започаткувати нові креативні (з залученням козацьких каяків чи дронів) спортивні змагання або квести. Необхідно детально вивчити готельно-ресторанний бізнес у місті та адаптувати  його до  вподобань туристів.  «Ініціювали  в Олешках робочу групу щодо розвитку туристичної галузі у нашому місті. Збиратися будемо раз на місяць, на базі міського КП "Гілея", аби крок за кроком визначити туристичні маршрути, розробити графік масових заходів (мотокрос, вело пробіги, спортивні змагання, тощо), створювати необхідну інфраструктуру та розвивати місця, які можуть потенційно бути цікавими для туристів. Це перший крок, тож в кого є бажання долучитись до такої творчої ініціативи, звертайтесь і давайте працювати разом!» - прокоментував  міський голова зустріч. 

Справжньою родзинкою круглого столу став гість із Києва, заступник Голови Ради Всеукраїнської федерації роботодавців в сфері туризму України Павло Бабенко. Завдяки його фантастичній енергетиці та неабиякому хисту спікера у залі була створена атмосфера конструктиву та безупинного генерування ідей.  На своїй сторінці у Фейсбук Павло написав: «Це саме той приклад, чому я захоплююсь людьми, що займаються туризмом. Вони настільки позитивні та хочуть творити круті справи. Вони закохані у свій край та готові промотувати його та розвивати туристичний потенціал! Фантастичні знайомства з фантастичними людьми! Найбільший капітал - це люди. Ви маєте суперових людей, що прагнуть розвивати! Проактивна позиція дасть результат!»

Зустріч пройшла у надзвичайній атмосфері. Всі натхненно обговорювали ідеї та пропонували шляхи їх реалізації, тож ми не маємо сумнівів, що та добра справа, яка була започаткована на цій зустрічі, дуже скоро дасть свої перші результати. 

Активні жителі Олешок розкривають туристичний потенціал нашого міста

Активні жителі Олешок розкривають туристичний потенціал нашого міста

Активні жителі Олешок розкривають туристичний потенціал нашого міста

Активні жителі Олешок розкривають туристичний потенціал нашого міста

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО