05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Молодіжна рада зустрілась з фахівцями Олешківського бюро правової допомоги

На виконання Меморандуму про спільну діяльність між виконавчим комітетом Олешківської міської ради з Олешківським бюро правової допомоги відбулась зустріч членів Молодіжної ради, спеціалістів відділу соціального-культурного розвитку виконавчого комітету Олешківської міської ради та спеціалістів Олешківського бюро правової допомоги Бабаскіної Тетяни та Трембач Ганни.

Під час зустрічі представники Олешківського бюро правової допомоги ознайомили присутніх з Програмою довгострокового правопросвітницького проекту «Школа Правознавців», актуальність якої визначається гострою необхідністю всебічного розвитку громадянської правосвідомості, задоволенням потреби у правовій інформації, заохоченням громадськості до участі в будівництві демократичної, соціальної держави. Ця Програма може стати початком довготривалої діяльності з вивчення й дотримання прав підростаючого покоління - шкільної молоді.

Сторони визначили пріоритети спільної діяльності, яка сприятиме патріотичному вихованню, підвищенню рівня національної свідомості молоді та проведенню інформаційно-просвітницької діяльності серед підлітків. Наприкінці зустрічі члени Молодіжної ради  зіграли у «Правову важницю». По завершенню гри, учасники висловили свої враження, зокрема відмітили, що вона є не лише пізнавальною, а й доволі цікавою й різноманітною та такою, що потребує не лише певного обсягу знань, а й вміння логічно та творчо мислити. Всі присутні отримали інформаційні буклети та візитівки фахівців бюро правової допомоги.

Молодіжна рада зустрілась з фахівцями Олешківського бюро правової допомоги

Молодіжна рада зустрілась з фахівцями Олешківського бюро правової допомоги

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Секс после родов
Дата: 15.11.2019 11:21


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО