Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Декретні виплати від Фонду зросли на 5,6 % за підсумками року

Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах від Олешківського відділення управління Фонду соціального страхування України у 2019 році зріс на 5,6 %. Він склав 191,77грн. за кожен день перебування у відпустці по вагітності та пологах, яка у загальних випадках триває 126 календарних днів. За оперативними даними упродовж минулого року відділення профінансувало 5219,103 тис. грн. допомоги по вагітності та пологах для 216 жінок. Зазначимо, на виплату допомоги по тимчасовій втраті працездатності і по вагітності та пологах Фондом направляються всі наявні ресурси.
Для отримання допомоги по вагітності та пологах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, отриманий листок непрацездатності необхідно передати роботодавцю не пізніше 12 календарних місяців з дня закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами. У разі роботи за сумісництвом надається копія листка непрацездатності, засвідчена підписом керівника і печаткою за основним місцем роботи. Фонд перераховує допомогу на підставі отриманої від роботодавця заяви-розрахунку.
Середньоденний розмір лікарняних збільшився на 23,8%.
За підсумками 2019 року середньоденний розмір допомоги за лікарняними від Олешківського відділення управління ВД ФСС України в Херсонській області склав 263,21 грн за кожен день хвороби. Це на 23,8% більше, ніж у 2018 році. Загалом у минулому році на фінансування допомоги з тимчасової втрати працездатності відділенням було направлено 7476,091тис. грн. Виплати отримали 2367 працюючих.
Допомога по тимчасовій непрацездатності надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу), у разі настання одного з таких страхових випадків:
-тимчасова непрацездатність внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві; -необхідність догляду за хворою дитиною;
-необхідність догляду за хворим членом сім'ї;
-догляду за дитиною віком до трьох років або дитиною-інвалідом віком до 18 років у разі хвороби матері або іншої особи, яка доглядає за цією дитиною;
-карантину, накладеного органами санітарно-епідеміологічної служби;
-тимчасового переведення застрахованої особи відповідно до медичного висновку на легшу, нижче оплачувану роботу;
-протезування з поміщенням у стаціонар протезно-ортопедичного підприємства;
-перебування на лікуванні в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань і травм.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО