05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

У Цюрупинську завершуються роботи по модернізації ліфтів

У Цюрупинську тривають роботи по модернізації ліфтового господарства. Як повідомлялося раніше, з метою забезпечення реалізації міської територіальної програми «Реформування та розвиток житлово-комунального господарства м.Цюрупинська на 2013-2015р.р.» до переліку, на яких заплановано виконання робіт та послуг ввійшли об’єкти, які потребують модернізації ліфтів в житлових багатоповерхових будинках. Так, роботи по модернізації ліфтового господарства за дольовою участю мешканців виконуються за адресами: вулиця Миру, 5 п1, вулиця Миру, 7 п3, вулиця Пролетарська, 122, п.2 та вулиці Миру, 1 корпус 4, п 2.

Як повідомили фахівці Цюрупинської міської ради, в багатоповерховому будинку за адресою вулиця Миру, 5 під’їзд №1 для відновлення роботи ліфта, в наявності все необхідне обладнання та  завершуються усі технічні роботи. Наразі тривають роботи по оформленню необхідної документації. В ході модернізації була встановлена нова станція управління, встановлено нові редуктори, двигуни та повністю відновлене електричне обладнання. Також встановлено нову та зручну кабіну-купе.  На завершальному етапі налагоджувальні роботи.

Також, паралельно ведуться роботи по модернізації ліфтового господарства в багатоповерховому будинку по вулиці Миру7, під’їзд №3. В процесі роботи були виконані усі необхідні заходи для відновлення ліфта, встановлено обладнання, яке забезпечить повноцінну роботу об’єкта. На сьогодні завершуються налагоджувальні роботи та триває оформлення необхідної документації.

В будинку по вулиці Пролетарська 122, під’їзд 2 роботи по відновленню ліфта завершені на 60 %. Вже встановлено нову станцію управління, редуктори, нові троси. Найближчим часом планується завершити технічну частину робіт. Роботи по модернізації ліфтового господарства в інших трьох будинках також тривають. Там наразі проходить попередня комплектація обладнання. Отже, найближчим часом жителі вказаних будинків матимуть можливість користуватися новенькими ліфтами.
Про це повідомляє офіційний сайт міської ради.

У Цюрупинську завершуються роботи по модернізації ліфтів

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО