Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

На території Цюрупинського району почастішали випадки скоєння крадіжок

-->
На території Цюрупинського району почастішали випадки скоєння крадіжок

Подолаємо злочинність разом!

На території Цюрупинського району почастішали випадки скоєння крадіжок з магазинів, кафе, приватних підприємств, АЗС у нічний час. Але завдяки камерам нічного спостереження значна кількість злочинів розкрита за рахунок відео нагляду. Повернуто багато вкрадених речей, які злочинець не встиг перепродати, завдяки тому, що був впізнаний на відео. Особливо ефективна відео фіксація в нічний час на вулицях, де найімовірніше можуть вчинятися злочини.

Шановні підприємці!

З усією повагою, Цюрупинський РВ УМВС звертається до Вас, у цей складний для країни час, з проханням віднайти фінансову можливість для встановлення на фасадах будівель ваших підприємств, кафе, магазинів камер нічного спостереження. Тільки аналогові камери (чутливістю 0,01 lux) 700 - 800 tvl або AP камери 2-3 мегапікселя, котрі підключені до DVR з якістю запису HD, можуть гарантувати безпеку Вашому майну, захист від хуліганських та протиправних дій. На високо якісних камерах нічного бачення можна від слідкувати зображення злочинців не тільки на 2 метри від камер, а на значну відстань. Тепер злочинець кілька разів подумає, чи скоювати йому протиправні дії чи ні, якщо він знатиме, що все під спостереженням і записується. Тільки завдяки взаємодії та Вашій підтримці разом ми подолаємо беззаконня та крадіжки на вулицях нашого міста та району.
Дякуємо за співпрацю!


З повагою, начальник Цюрупинського РВ
УМВС України в Херсонській області
підполковник міліції В.К.Солодкий
Оцените статью: 
+6
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter

-->


влажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787