05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Креативна боротьба з порушниками правил благоустрою в Олешках (відео)

Креативна боротьба з порушниками правил благоустрою в Олешках (відео)

Нагадаємо, що за сотанні 2 роки в Олешках запровадили та активно розвивають міську систему відеоспостереження. Це спілний захід міської ради та національної поліції, завдяки якому вже вдалось знайти та покарати деяків порушників. 

 

Ось вам ще один приклад роботи цієї системи! Вчора Олешківський міський голова Дмитро Воронов на власній сторінці у facebook оприлюднив досить креативне відео на якому зафіусовані порушники правил благоустрою. А саме люди, які не мають договорів на вивіз сміття із власних осель з виконавцем послуг ТОВ "Чисте Місто". Замість того, вони просто підкидабть продукти своєї життєдіяльності в контейнери біля багатоквартирних будинків. 

 

Звертаємо вашу увагу на те, що така поведінка несвідомих громадян призводе до забруднення місць загального користування і влада міста змушена знаходити кошти на постійну ліквідацію стихійних звалищ, а мешканці багатоквартирних будинків сплачуть за порушників, адже їх контейнери наповнюються значне швидше. 

 

Як це було? Дивимось відео!

 

Слід зазначити, що офіс ТОВ "Чисте Місто" знаходиться за адресою м. Олешки, Житлоселище 10, а договір на вивіз сміття з приватного будинка коштує лише 26 грн. на місяць.

 

За ці гроші сміття забирають від самої домівки і вивозять його на офіційні полігони раз на тиждень, згідно графіку. Зручно? Так! Але декому значно більше подобається тягати сміття у власному авто на другий кінець міста і підкидати його у контейнери багатоквартирних будинків, аби хтось інший сплатив за цю послугу. 

 

Соромно люди за Вас, дійсно соромно...

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterзагрузка...

влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...

Наслідки пожежі
1195 | Дата: 7 мая, 15:50
Автор:Олешківське ЛМГ
Увага! Пожежонебезпечний період
873 | Дата: 4 апреля, 10:14
Автор:Олешківське ЛМГ
Обережно! В пожежній частині діти!
2693 | Дата: 1 декабря, 11:42
Автор:Олешківський РС ДСНС
В Олешках знову знаходять бомби
2238 | Дата: 29 ноября, 19:41
Автор:Олешківський РС ДСНС