Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківське ЛМГ


Прес-служба ДП Олешківське ЛМГ


Дістало!

Дістало!

Так, саме так – дістало! Державним підприємством «Цюрупинське лісомисливське господарство» постійно ліквідуються пожежі на землях інших користувачів.

 

Дані пожежі створюють загрозу лісовим насадженням, тому необхідно їх вчасно ліквідувати, аби запобігти переходу вогню в лісові масиви. Сподіватись на будь - чию підтримку недоцільно, так як всім байдуже, що горить суха трава. Всі впевнені, якщо буде загроза лісу, то лісівники погасять. В який раз, так саме сталось і 06 вересня поточного року, виникла пожежа біля села Костогризове, поряд з лісовими насадженнями.

 

На ліквідацію пожежі негайно було направлено 5 пожежних автомобілів ДП «Цюрупинське ЛМГ» та трактор з ґрунтообробним обладнанням, 2 пожежні автомобілі ДП «Великокопанівське ЛМГ», 2 пожежні автомобілі ДП «Голопристанське ЛМГ», 1 пожежний автомобіль ДП «Херсонське ЛМГ», залучено 30 чоловік особового складу лісо пожежних станцій.

 

Зусиллями лісо пожежних команд до лісового масиву вогонь не допущено. Це все наслідки байдужості господарів фермерських господарств, особистих селянських господарств, приватних садиб. Не думаючи про наслідки, продовжується випалювання сухої рослинності, спалювання сміття. Наслідком таких бездумних, нерозумних дій біля Костогризово є знищений вогнем будинок, 1.0 га. поля та 0.5 га. молодих насаджень акації білої (які не належать до користування ДП «Цюрупинське ЛМГ») та витрачено на гасіння пожежі понад 10,0 тис.грн коштів лісових господарств. Чому лісове господарство має витрачати сили, засоби, кошти на ліквідацію таких пожеж?

 

Бюджетним фінансуванням не виділяються кошти на ліквідацію пожеж на землях інших користувачів, лісомисливському господарству доводиться витрачати власні кошти, які доцільно було б спрямовувати на інші необхідні заходи. Всього з початку 2015 року виявлено та ліквідовано 11 пожеж на площі 8,39 га на землях, які не перебувають у користуванні ДП «Цюрупинське ЛМГ».


Державним підприємством постійно проводиться роз’яснювальна робота з питань охорони лісу від пожеж. З початку пожежонебезпечного періоду 2015 року у ЗМІ опубліковано 125 виступів, розповсюджено більше 300 листівок, проведено майже 300 лекцій, бесід на протипожежну тематику. Суміжним користувачам, а саме головам сільських рад – Костогризівської, Раденської, Підстепенської, Козачелагерської, Солонцівської неодноразово направлялись листи певного змісту, але мабуть вони «складаються у ящик». Чому на сесіях у сільрадах, інших зібраннях не приділяється увага даному питанню? Чому всім байдуже?


Державне підприємство «Цюрупинське лісомисливське господарство» ще раз звертається до голів сільських рад, господарів фермерських господарств, особистих селянських господарств, власників приватних садиб що випалювання сухої рослинності, спалювання сміття в пожежонебезпечний період категорично забороняється (п. 4.3. Розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації № 148 від 19.03.2014 року «Про посилення охорони лісів області від пожеж у 2014 -2016 роках»).

Оцените статью: 
+6
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО