Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківська РДА


Прес-служба Олешківської Районної Державної Адміністрації


Голова Цюрупинської РДА з робочим візитом відвідав Великокопанівську сільську раду

05 серпня голова Цюрупинської районної державної адміністрації Микола Райтаровський здійснив робочу поїздку до Великокопанівської сільської ради, де провів прийом громадян та ознайомився з соціальною інфраструктурою села.


Так, головою районної державної адміністрації було відвідано та оглянуто приміщення лікарської амбулаторії, загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., ясла-садка «Ягідка», сільської бібліотеки для дорослих та дітей. В ясла-садку в цей час тривав капітальний ремонт приміщень – замінювалися двері, сантехніка, обладнувалися нові кабінети. В загальноосвітній школі ремонтні роботи на завершальній стадії, в класних кімнатах зроблено косметичні ремонти, придбано стільці для учнів.


Під час візиту до лікарської амбулаторії було піднято проблемне питання закладу, а саме подальше перебування в ньому Циганка Олександра Васильовича, який вже тривалий час знаходиться на утриманні амбулаторії, як особа без певного місця проживання. Зі слів голови великокопанівської сільської ради дане питання перебуває на постійному контролі і спільно з управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації вишукуються можливості відновлення втрачених документів, що посвідчують особу.


Розглянуто також було і ситуацію з флюорографічним обстеженням населення села та сезонних робітників.


Окрім цього Микола Райтаровський перевірив відвідувані заклади на предмет готовності до опалювального періоду, оглянувши котельні, склади з вугіллям. Зі слів Валентини Костенко, голови Великокопанівської сільської ради, всі соціальні об’єкти забезпечені необхідною кількістю палива, що дозволить взимку підтримувати належну температуру в приміщеннях.


Прийом громадян головою районної державної адміністрації відбувся в актовій залі сільської ради в формі зустрічі з громадою, де кожен мав змогу висловити свої пропозиції, побажання та почути відповіді на порушені проблемні питання.


Спільно з очільником району прийом громадян проводили заступник голови районної державної адміністрації Костянтин Буганов, начальники управління соціального захисту населення, відділів та секторів райдержадміністрації, керівники районного управління Пенсійного фонду, Держгеокадастру, ветеринарної медицини, міжрайонного управління водного господарства та КЗ «Цюрупинський ЦПМСД».


Зустріч відбулась в атмосфері взаєморозуміння, адже на всі підняті проблемні питання, що стосувалися пенсійних виплат, земельних питань, оплату за спожиту електроенергію, благоустрою тощо, було надано вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль.


Так, головою сільської ради було піднято питання підтоплення села, на що представник міжрайонного управління водного господарства проінформував присутніх про те, що на даний час насосні станції в селі не працюють із-за порива на магістральному трубопроводі, на якому ведуться ремонтні роботи, по закінченню яких відновиться робота насосів. Як зауважив заступник голови райдержадміністрації Костянтин Буганов, згідно останнього рішення комісії з ТЕБ та НС, до кінця вересня в селі буде запущено в роботу 4 насосні станції.


Обговорено питання децентралізації, висловлено окремими представниками громади свого ставлення до процесу декомунізації.


Начальник соціального захисту населення районної державної адміністрації Тетяна Височина поінформувала стосовно оформлення субсидій та пільг.
В ході спілкування з громадянами, керівник району зазначив, що приділяє велику увагу налагодженню діалогу між владою та кожним громадянином. «Такі виїзні прийоми сприяють взаємодії з громадськістю, визначають найпроблемніші питання та надають можливість оперативно їх вирішувати», - підсумував Микола Райтаровський.

 

Голова Цюрупинської РДА з робочим візитом відвідав Великокопанівську сільську раду
Голова Цюрупинської РДА з робочим візитом відвідав Великокопанівську сільську раду
Голова Цюрупинської РДА з робочим візитом відвідав Великокопанівську сільську раду

 

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО