05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

На Цюрупинщині вживають заходи щодо запобігання загрози тероризму

На Цюрупинщині вживають заходи щодо запобігання загрози тероризму

05 лютого 2015 року в районній державній адміністрації відбулася нарада з питань стану протидії злочинності, зокрема щодо упередження зростання конфліктів, забезпечення додержання Конституції та Законів України, безпеки громадян, неприпустимості сепаратистських проявів, закликів та дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності.

У нараді, яку провів радник голови обласної державної адміністрації по Цюрупинському районі Віталій Спіжов, взяли участь голова міської ради, керівники правоохоронних органів та силових структур району, керівники закладів охорони здоров’я, відділів районної державної адміністрації.

«Основним сьогоднішнім завданням є утвердження законності, забезпечення керованості процесів, які відбуваються нині в державі, області та районі зокрема» - наголосив радник голови обласної державної адміністрації по Цюрупинському районі Віталій Спіжов, відкриваючи засідання.

Як зазначив у своєму виступі Віталій Спіжов, загальна ситуація в державі залишається складною, саме тому, упередження зростання конфліктів, охорона громадського порядку, забезпечення додержання Конституції та законів України, безпеки громадян, неприпустимість сепаратистських проявів, закликів та дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності держави, є сьогодні першочерговими завданнями, що поставлені перед правоохоронними та силовими органами. Найважливішим серед них – недопущення та боротьба з проявами сепаратизму.

Керівник міжрайонного управління СБУ Олександр Макаренко звернув увагу, що ситуація в Цюрупинську і районі контрольована і такою буде залишатися та повідомив, що з метою запобігання, своєчасного реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків в районі працює «гаряча» телефонна лінія для мешканців району.

«В нинішніх умовах необхідно здійснювати моніторинг діяльності всіх служб, що забезпечують життєдіяльність району. Безперебійно повинні працювати заклади охорони здоров’я та освіти. Адже саме системна і злагоджена робота усіх важливих сфер життєдіяльності людини забезпечить стабільність суспільно-політичної ситуації в районі» - підкреслив Віталій Спіжов. А відтак наголосив: маємо вжити усіх заходів, аби люди були впевнені у власній безпеці.

За підсумками наради її учасниками розроблено узгоджені спільні заходи, спрямовані на забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави.
Оцените статью: 
-4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО