Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Обговорено питання про можливість відновлення централізованого опалення у житлових будинках по вулиці Червоноармійській

30 жовтня відбулася зустріч мешканців будинків №11, 13, 15, 17 по вул.Черво­но­армійська в м. Цюрупинську із заступником міського голови Наталією Молнар та працівниками КП «Цюрупинськ-сервіс» Цю­рупинської міської ради з приводу запланованого припинення централізованого теплопостачання та переведення абонентів на індивідуальне опалення. На зустрічі було обговорено питання про можливість від­новлення централізованого опалення у житлових будинках №11, 13, 15, 17 по вул.Червоноармійська в м. Цюрупинську.
Як повідомив на зустрічі директор КП «Цюрупинськ-сервіс» М.І.Колес’янкін, на сього­дні використання котельні №1 є неефективним для господарської діяльності підприємства через те, що велика кількість абонентів перейшла на автономне опалення та фізично і морально зношені тепломережі призводять до значних втрат теплоносія. Окрім того, більшість меш­канців вказаних будинків вже використовують системи індивідуального опалення. Так, станом на 30 жовтня 2013 року кількість абонентів з централізованим опаленням становить 58 квартир.

Микола Іванович зазначив, що всі будинки по вул. Червоноармійській обладнані загальнобудинковими лічильниками теплової енергії. При відновленні теплопостачання до вказаних будинків, щомісячна вартість послуги буде розраховуватись на підставі показань лічильників. За інформацією спе­ціалістів, за попередніми розрахунками вартість послуги з централізованого опалення буде становити 31,07 грн. за 1м2 площі, тобто середньомісячна приблизна вартість послуги буде становити, наприклад, для мешканців однокімнатних квартир – 1087 грн.; для мешканців двокімнатних квартир – 1553.05 грн.; для мешканців три­кімнатних квартир – 1802 грн.

Заступник міського голови Н.Молнар акцентувала учасникам зібрання, що у Цюрупинській міській раді створено резерв кошів для виділення допомоги при встановленні ін­ди­ві­дуального опалення, що надається мало­забезпеченій категорії населення.

На зібранні протокольно було прийнято рішення, що мешканці житлових будинків № 11, 13, 15, 17 по вул. Червоноармійська мають прийняти рішення щодо встановлення індивідуального джерела опалення або відновлення централізованого опалення до вищевказаних будинків та до 5 листопада поточного року інформувати КП «Цюрупинськ-сервіс» або відділ з питань життєдіяльності міста Цюрупинської міської ради про своє рішення.
Ссылка на источник

Обговорено питання про можливість відновлення централізованого опалення у житлових будинках по вулиці Червоноармійській
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787