05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Програмні засади кандидата на посаду цюрупинського міського голови Дмитра Воронова

Програмні засади кандидата на посаду цюрупинського міського голови Дмитра Воронова

У Цюрупинську я навчався, познайомився з дружиною, тут живуть мої батьки, народилися мої діти, тут я хочу побачити онуків та доживати свої дні. Саме тому мені не байдуже, яким буде це місто через рік або через десять років. Маю невичерпну енергію, наснагу та бажання працювати поряд з людьми заради спільного майбутнього!

Також хочу зазначити, що головною проблемою в нас є тотальна корупція та кругова порука і це є довершений факт! Працюючи головним редактором інтернет-спільноти «Цюрупинськ Online» та активістом ГО «Олешківський Спас», я вивчив усі ці проблемні питання та маю конкретні рецепти їх вирішення на користь громади.

За моєю спиною стоїть команда з принципових, патріотичних та фахових (у різних напрямках) жителів Цюрупинська, які щиро люблять наше стародавнє місто. Команда людей, які довели власні прагнення жити вільними людьми у вільній країні.

Саме корупційне зло та відсутність сучасного менеджменту в інститутах державної влади, призводить до забудови берегів річок, непомірних комунальних тарифів, до відсутності рівних умов для ведення бізнесу та низької якості послуг. Зловживання владою окремими її представниками також суттєво гальмує розвиток місцевої громади.

Як наслідок, маємо низький рівень життя у власному місті, де ми сьогодні не відчуваємо себе господарями! Прозорість і публічність прийняття рішень та знищення корупційної складової навколо формування бюджету може легко вирішити проблемні питання, заощадити видатки та наповнити доходну частину бюджету.

Разом ми маємо всі можливості для того, щоб швидко та принципово змінити життя на краще - перетворити Цюрупинськ у квітуче, заможне та справедливе місто!


Коротко про себе:

Я, Воронов Дмитро Миколайович, народився 1983 року в м. Чернігів. У Цюрупинську проживаю з 1998 року. У 2000 р. закінчив місцеву ЗОШ №2. У 2005 р. здобув вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент ЗЕД».

Одружений, маю двох дітей – Діана та Данило, 2007 та 2010 року народження відповідно. Дружина: Емець-Воронова Жанна Миколаївна 1983 року народження, в минулому - приватний підприємець, зараз домогосподарка. Батько: Воронов Микола Іванович 1950 року народження, офіцер військової авіації, зараз перебуває на пенсії та займається домашнім господарством. Мати: Воронова Ніна Данилівна 1952 року народження, медичний працівник, закінчувала трудову діяльність у приймальному відділені Цюрупинської ЦРБ, зараз теж перебуває на пенсії. Брат: Воронов Павло Миколайович 1976 року народження, вчитель фізики. Весь час працював у Цюрупинському професійному ліцеї за спеціальністю.

У минулому я був приватним підприємцем, а з 2008 року є головним редактором інтернет-спільнот «Олешшя Online» та «Херсон Online». Починаючи з 2014 року є членом Цюрупинсьткого громадського об’єднання «Олешківський Спас». Проживаємо разом з дружиною та дітьми у місті Цюрупинськ. Зараз, кандидат на посаду міського голови. Безпартійний, судимостей не маю.


Ставлю перед собою такі завдання (програмні засади):

* Подолання корупції - заощадження державних коштів і спрямування їх на розвиток соціальної сфери та інфраструктури нашого міста.
* Систематично працювати над збільшенням доходної частини бюджету та сприяти появі нових робочих місць з гідною заробітною платнею для жителів Цюрупинська шляхом залучення інвестицій та створення сприятливих умов для ведення бізнесу.
* Повернення майна громади комунальним підприємствам та розірвання договорів на виконання послуг з ТОВ «невідомого походження».
* Розвиток інфраструктури міста Цюрупинська, доведення до ладу зон відпочинку громадян – дитячі та спортивні майданчики, місця відпочинку біля річок, парки, тротуари, світлофори тощо.
* Розробити план та ввести в експлуатацію офіційний полігон твердих побутових відходів за межами міста.
* Вирішення питання з безпритульними тваринами шляхом побудови відповідного притулку.
* Проведення інвентаризації комунальних підприємств та вивчення можливості зменшення тарифів ЖКГ, бо переконаний в тому, що там має иісце суттєва корупційна складова.
* Поліпшення якості надання транспортних послуг жителям міста.
* Безперешкодно надавати дозволи на відключення від централізованого опалення, а тим категоріям громадян, які не мають можливості самостійно встановити автономне джерело опалення, розробити пільгову програму допомоги.
* Сприяти відкриттю нових секцій, спортивних майданчиків, проведенню змагань, громадських заходів та всебічно допомагати в роботі закладів позашкільної освіти.
* Розвиток зеленого туризму та рекреаційної сфери.
* Прозоре надання земельних ділянок учасникам АТО та гідний соціальний захист родин військовослужбовців, зокрема збільшення пільгового відсотка при сплаті за комунальні послуги. Наведення ладу та розробка прозорих механізмів надання земельних ділянок у власність іншим категоріям громадян у нашому місті.
* Приділити належну увагу відновленню повноцінної роботи міського стадіону.
* Ліквідувати традиційні ділянки, які підлягають підтопленню в наслідок опадів по маршруту міського транспорту.
* Всебічна підтримка ветеранів, малозабезпечених, одиноких людей похилого віку та багатодітних родин, соціально незахищених верств населення.
* Переглянути розміри місцевих податків та інших платежів. Встановити економічно обґрунтовані та оптимальні розміри.
* Публічність, прозорість та відкритість роботи органів місцевого самоврядування. Ганебна практика кулуарного прийняття рішень від імені громади піде в минуле. Я гарантую проведення конкурсів, тендерів та громадських слухань відповідно до норм діючого законодавства.
* Думка жителів Цюрупинська буде врахована при прийняті рішень щодо розвитку інфраструктури міста шляхом проведення громадських зборів та соціологічних досліджень.
* Поступова заміна тополь на рослини, які не мають алергічних наслідків, перш за все, за рахунок аварійних дерев.
* Забезпечити безпеку руху громадян шляхом ремонту світлофорів біля шкіл та облаштування пішохідних доріжок.
* Забезпечення нормального функціонування дитячих дошкільних навчальних закладів в світлі сучасних вимог та подальше поліпшення їх матеріально-технічної бази.
* Жорстке дотримання природоохоронного законодавства - дбати про екологічний стан міста, річок та якість питної води.
* Максимальне залучення до вирішення цих питань підприємств, організацій, установ, приватних підприємців та небайдужих жителів нашого міста.

Я звертаюсь до вас за мандатом на політику та прошу підтримати мене для реалізації цього плану - Разом до перемоги!

Оцените статью: 
+12
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО