Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Фахівці виконавчого комітету Цюрупинської міської ради прийняли участь в семінарі "Особливості державних комунікацій у Херсонській області"

Фахівці виконавчого комітету Цюрупинської міської ради прийняли участь в семінарі "Особливості державних комунікацій у Херсонській області"

Фахівці виконавчого комітету Цюрупинської міської ради прийняли участь в семінарі "Особливості державних комунікацій у Херсонській області" Найважливішою умовою ефективності ділового спілкування державного службовця є знання ним власних комунікативних можливостей. Відомо, що найчастіше на державну службу йдуть упевнені в собі люди, більшість з яких бажають професійного зростання. Сьогодні стає очевидним те, що підготовка державних службовців вимагає глибоких творчих знань, певних практичних навичок у вирішенні різних управлінських завдань і ситуацій та уміння спілкуватися, поводити себе в суспільстві, проводити наради, ділові бесіди, впевнено вести розмову з пресою і дипломатичним корпусом.

30 листопада, пройшов семінар Українського кризового медіа-центру спільно з Херсонською обласною державною адміністрацією «Особливості державних комунікацій у Херсонській області», на який були запрошені фахівці з Цюрупинська.

Семінар проводиться у рамках проекту Gov.Comms.Us з підвищення стандартів комунікацій органів державної влади України.
У конференц-залі «Конгрес-Холу» зібралися представники громадськості, працівники державних установ та преса Херсонщини для того, щоб обговорити питання інформаційної безпеки України, комунікаційної взаємодії із національним рівнем влади та шляхи їх вирішення.

На семінар завітала перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова. Вона побажала учасникам заходу плідної роботи впродовж дня та акцентувала увагу присутніх на скільки актуальні питання державних комунікацій в сьогоденні.

Член Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, експерт з питань інформаційної політики Сергій Костинський виступив у якості першого спікера під час семінару, зазначив про те, що зараз у державі відбувається активний процес становлення українського медіа-простору з власним суспільним теле- та радіомовленням.
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО