05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Реальна допомога соціально вразливим верствам населення в Олешках

Два роки діє у Олешківській міській раді міська програма по фінансуванню заходів з реформування та децентралізації тепло забезпечення житлового фонду м. Олешки. Відповідно прийнятий і Порядок фінансування даних заходів для соціально вразливих верств населення міста, а саме  міським бюджетом надається  матеріальна допомога  малозабезпеченим родинам на встановлення  індивідуального (альтернативного)  опалення  в багатоповерхових будинках, які відключені від централізованого опалення.  Дані заходи направлені на  ефективне теплозабезпечення кожної оселі, адже  на сучасному етапі централізоване опалення надто дороговартісне  і не технологічне. За бажанням заявника можна встановлювати газове або електричне опалення.

«У своїй передвиборчій програмі  я говорив людям про фінансову підтримку для встановлення індивідуального опалення.  Енергоносії з кожним роком дорожчають, бюрократичні перепони  перед початком опалювального сезону збільшуються. Я вважав і вважаю, що треба відходити від централізованого газового опалення. Необхідно впроваджувати альтернативу. Хочу подякувати депутатському корпусу, який розділив зі мною таке бачення процесу та виділив кошти  для вразливої категорії громадян. Комісійно ми надаємо згоду на відключення від системи опалення і потім заявник має вибір:  яке опалення встановлювати, скільки і де  необхідно батарей чи панелей.  Як уже свідчить практика, а допомогу отримало  6 родин з різних мікрорайонів міста, в квартирах стало тепло і затишно, а головне – значно дешевше і теплоефективніше. Люди  самі регулюватимуть температурний режим в оселях, а також матимуть змогу отримувати субсидії» - прокоментував міський голова Воронов Д.М. ситуацію з теплом. 

«Наша квартира без тепла почала «цвісти». Власними силами намагалися обігріватися, але   це було не ефективно, і коштів нашій родині не вистачало: чоловік в АТО, двоє дітей, яких  треба утримувати. А  тепер ми  відчули себе  людьми – в квартирі тепло. Зараз на вулиці сонячно - то ми економимо і тепло, і гроші. Ми вдячні  всім – і меру, і депутатам за  таку допомогу, адже до останнього не вірили, що  влада нам зможе допомогти, думали, що це тільки розмови. Також дякуємо  підприємству – виконавцю робіт, яке швидко, оперативно і якісно провело всі необхідні роботи », - поділилася думками Олена О., яка стала учасником міської програми.

Нагадуємо городянам, що дана програма діє і ви можете звернутися у відділ життєзабезпечення міста за консультаціями. Робота по енерговпровадженню в місті  активно впроваджується: збільшується кількість об’єктів  сучасного енергоефективного вуличного освітлення,  передбачені кошти на подальше встановлення енергозберігаючих вікон і дверей у бюджетних установах, утеплення ДНЗ.

Реальна допомога соціально вразливим верствам населення в Олешках

Реальна допомога соціально вразливим верствам населення в Олешках

Реальна допомога соціально вразливим верствам населення в Олешках

Реальна допомога соціально вразливим верствам населення в Олешках

Реальна допомога соціально вразливим верствам населення в Олешках

Оцените статью: 
+5
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО